3 maja, 2024

Podsumowanie meczu Feyenoord vs.  Ajaks (6-0).  Cele

Podsumowanie meczu Feyenoord vs. Ajaks (6-0). Cele

On Feyenoordu W niedzielę Rotterdam marzył i zwyciężył Ajax W domu podczas nowej edycji Deklasykar W lidze holenderskiej wynik, który wzmocni ich psychicznie i liczebnie, aby kontynuować walkę o generalne przywództwo z PSV Eindhoven.

W tym meczu meksykański napastnik Santiago Jimeneza Wystartował, a w 75. minucie zastąpił go Japończyk Ayase Ueda, jednak pomimo dobrej gry kolegów z drużyny nie był w stanie odzwierciedlić swoich działań bramkami w zwycięstwie, dlatego strzelił tylko jednego gola. Obecność W indywidualnej tabeli punktacji turnieju pozostaje na drugim miejscu.

Feyenoordu Pokaż swoje mięśnie w klasyce Holandia Po historycznym zwycięstwie w Stadion Quiba. Ajax pozostaje obecnie poza czołówką tabeli i po dwudziestym dziewiątym dniu zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej z 45 punktami.

Tablica Slot Arniegoz dziewięcioma punktami po wejściu do zespołu AmsterdamKtóry w ostatnich pięciu meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo. Jak wynika z danych serwisu MisterChip, jest to największa porażka holenderskiego giganta w całej jego historii w lokalnych rozgrywkach.

On Feyenoordu Przyspieszył w drugiej połowie pierwszej połowy, kiedy zaskoczył przeciwnika. I w 34. minucie dla Brazylijczyka Igora Paixao Otworzył wynik jednym golem za Gambijczykiem Yankuba Mintah Zrobił drugie.

W dogrywce, przed końcem pierwszej połowy, było 3:0, kiedy Słowak strzelił gola Dawid Hanko Bardzo przypadkowe zagranie zakończyło się kolejnym golem po podaniu „soczysty”po strzale, który trafił w słupek, zanim wpadł do bramki gości.

Upokorzenie Feyenoorda w drugiej połowie

W trakcie meczu zespołowi brakowało umiejętności reagowania. Statek Johna FantaCzwarty gol stracił w 56. minucie Mente ponownie powtórzył zwycięstwo nad Argentyńczykiem Geronimo Rulli, który wrócił na bramkę drużyny. Ajax W złym czasie.

Piąty był w czasie meczu, z podpisem Quentina Woodsa Paixao przypieczętował zwycięstwo w 66. minucie, zdobywając drugiego osobistego gola po przyjęciu piłki od Lucharela Gertruidy.