2 maja, 2024

Podsumowanie meczu Anglii i Brazylii (0-1).  Bramka

Podsumowanie meczu Anglii i Brazylii (0-1). Bramka

Pewnej nocy wstała o świcie Vinicius Junior czy Jude BellinghamOn był gwiazdą Indrik. Zawodnik Realu Madryt w swoim trzecim występie w reprezentacji rozstrzygnął konfrontację Anglików z Brazylijczykami Jego pierwszy gol z „Canariną” (0-1).

Endrik, który wszedł na boisko dwadzieścia minut przed końcem z powodu błysku Rodrigo idziewykorzystał odbicie po nieudanym meczu pojedynczym Winicjusz Aby pchnąć zwycięski cel Wembley. Z numerem „21” na plecach Endrik, który w barwach tej drużyny rozegrał zaledwie dwa mecze, zdominował pojedynek, w którym go zabrakło Judy Bellingham Najpopularniejszy zawodnik wieczoru, ale przegrany przez rozczarowującą obojętność Anglia.

To Garetha Southgate’a Obniżyli własne oczekiwania Puchar Europy Z meczem bardziej niż szarym, nieuzasadnionym, mimo nieobecności takich zawodników Harry'ego Kane'a, Bukayo Sakę i Cole'a Palmera. Co gorsza, oni także doznali kontuzji Kyle’a Walkera Dwadzieścia minut później, ale to nie była wymówka, Brazylia przybyła na izbę przyjęć bez… Casemiro, Gabriel Magalhaes, Marquinhos i Gabriel Martinelli.

Anglia musiała pójść o krok dalej i mieć większą kontrolę, a tego nie była w stanie zapewnić. On był Brazyliaten, który bez konieczności przejmowania piłki przybył z większym niebezpieczeństwem, narażając duet Harry Maguire-John Stones.

Gdyby tylko Trident odniósł większy sukces Rodrygo, Winicjusz i Rafinha, Mecz miał nabrać kolorówzielony żółty'Wkrótce. Bo Winicjusz festiwal błędów rozpoczął od konfrontacji Pickforda W długą piłkę eksmisjapozbył się biegu Walkera – gdyż Anglik doznał kontuzji – a gdy jego strzał minął bramkarza EvertonObrońca City odzyskał siły i przyjął piłkę, zanim ta wpadła do bramki.

Strzał w kij eksmisja I źle Maguire’a Co doprowadziło do kolejnego nieregularnego starcia Rafinha Ponownie przetestowali Anglików, którzy nigdy nie czuli się zagrożeni Bellinghamapo pewnym czasie otrzymał żółtą kartkę za spóźnioną interwencję.

Zawodnik Realu Madryt, który chciał, ale przegrał, mimo że grał na 10. pozycji, zakończył swój występ w 67. minucie i nie widział z boiska, jak cios zadał mu jego przyszły kolega z drużyny.

READ  Ameryka uzyskuje minimalną przewagę nad Tigres w pierwszym meczu półfinałowym

IndrikTen, który wszedł na boisko w 71. minucie, nie musiał dotykać piłki do momentu zdobycia bramki.

Brazylia przeprowadziła szybki kontratak w poszukiwaniu tempa Winicjusz. Brazylijczyk, z kolei Anglicy uznali za spalonego, czemu Real Madryt później zaprzeczył Sędzia asystent wideoprzedostał się do pozycji jeden na jednego i oddał strzał pomimo swojej obecności Po jego prawej stronie stoi sam Indrik.

Strzał go zasłonił PickfordaJednak odskok był łaskawy dla piłkarza Palmeirasktóry po prostu musiał zapłacić.

Jego pierwszy gol dla drużyny narodowej i wyszedł do rogu, aby świętować, zanim zdał sobie z tego sprawę Brazylijscy kibice w Londynie To było po drugiej stronie. Zadośćuczynił i odszedł ze swoim ludem. Jego pierwsza grupowa kąpiel z…Canarina'.

Dzięki przygodom Pele i jego świetlanej przyszłości, gdy miał siedemnaście lat, Endrik był w stanie strzelić nawet dwa goleJednak w ostatniej chwili kontratak nie powiódł się tylko przeciwko Pickforda. Zawodnik Realu Madryt wylądował na ziemi z rękami na głowie, nie mogąc uwierzyć w to, czego właśnie dokonał.

W dzień Winicjusz czy Bellingham, był „Dębem”..