6 maja, 2024

Podsumowanie meczu America – Tijuana (2-1), mecz towarzyski.  Gole w pierwszej połowie

Podsumowanie meczu America – Tijuana (2-1), mecz towarzyski. Gole w pierwszej połowie

całkowicie Data FIFAAmeryka stawia na swoją młodzież z odpowiedzialnością za śledztwo Mecz towarzyski z Xolos de Tijuana W Stanach Zjednoczonych krajowi gracze, którzy skończyli z różnymi tytułami, odpowiedzieli A.J zwycięstwo 2-1 w San Diego w Kalifornii.

trener Fernando „Tano” Ortiza Postanowiłem ustawić graczy takich jak Pismo klinowe Bruce’a Również Emiliano Soria Aby zobaczyć lokalnych graczy Águilas branych pod uwagę w pierwszej drużynie, a wynik okazał się słuszny, w meczu, w którym nawiasem mówiąc Bramkarze zmieniają się.

To były cele Ameryki przeciwko Xolos. wideo

Najlepszą rzeczą w tej niebiesko-kremowej drużynie jest to, że czerpią korzyści z jej zagrań Ustalona taktykajako pierwsza bramka meczu po 26 minutach, po A.J wolny strzał który wyglądał, jakby miał zamiar opuścić boisko. w tym momencie, Ramirez Udało mi się dostać piłkę do obszaru, gdzie Syria południe do Końcowy gol 1:0.

dla Xolosa, Michaela Herrery Zdecydował, że wielu początkujących dostanie minuty w grze i zostało to odnotowane w rozgrywce i tworzeniu Gra niebezpieczeństw. Udało im się jednak zatopić tylko jedną sztukę dzięki Briana Romeroktóry dośrodkowanie głową zakończył Alexisa Canelo.

Przed zakończeniem meczu był rzut rożny, który wykonał Al-Shabab Stefan Lozano, który lekkomyślnie wykorzystał centrum Leo Suareza. Lozano już ostrzegł swój styl strzałem w poprzeczkę, a jego nieustępliwość w końcu wynagrodziła go remisem 2-1.

Inne decyzje dla Tano Ortiza

I to potwierdza Tano Ortiz Zdecydował się również na zmianę strażników w pierwszej połowie Oscara Jimeneza To było w bramce i druga część weszła Ludwik Malagonktóry ma się powtórzyć w wyjściowym składzie dla Liga MX.

Decyzja ta została również dodana w celu nadania zapisu Anioł Contreraspierwiastek poniżej 18który wszedł na boisko z reklamą swojej koszulki pokrytej plamami, ze względu na swój wiek Domy AB nie mogą być promowaneuest Brak marek piwa.