3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podróż Neymara zamienia się w koszmar!

Podróż Neymara zamienia się w koszmar!

Wyprawa morska Neymara zamienia się w dramatyczną scenę

To powinna być chwila relaksu. Niestety, to, co miało być pomyślne dla Neymara, zamieniło się w miejsce tragedii.

Nazwisko Neymara Jr. nie jest już wspominane bez kojarzenia go ze złymi wiadomościami. Od przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej po poważną kontuzję Neymar zawsze trafia na pierwsze strony najpoważniejszych wiadomości. Sytuację pogarsza skandal związany z jego rejsem po Brazylii. Planowanie tego trzydniowego rejsu zostało już ocenione niekorzystnie, ale na pokładzie statku doszło do tragicznego wypadku. Zmarł Carlos Candreva, popularny brazylijski YouTuber i DJ, który został zaproszony na rejs wraz z innymi osobami. Takie informacje przekazały władze brazylijskie.

Niespodziewany dramat stwarza nowy problem dla Neymara

Według tej historii Candreva pokłócił się ze swoją dziewczyną w związku z niewiernością. W gniewie oskarżył swoją dziewczynę, Barbarę Mominsu, o zdradę. Wściekły skoczył do morza z 15. piętra MSC Presiosa. Władze brazylijskie długo szukały Candrevy, ale nie udało im się go znaleźć. Niestety, według doniesień stwierdzono zgon stolice. To wydarzenie to kolejny dramat, który zwiększa złożoność sytuacji Neymara. Oprócz krytyki za styl życia i upadek kariery Neymar boryka się teraz z innym problemem.

Chaos związany z przeprowadzką Neymara do Al Hilal

Pamiętajmy, że w tej chwili przeprowadzka Neymara Jr. do Al Hilal oznacza prawdziwy bałagan. Brazylijczyk, który przyjechał z kontuzją, wydawał się zagubiony w swoim nowym zespole. W kilku meczach, które rozegrał przed kolejną poważną kontuzją, Neymar nie wyglądał najlepiej. Nye wydaje się, że Arabia Saudyjska to przede wszystkim wakacje i występy. Po powrocie będzie miał okazję udowodnić, że jest inaczej.

Referencje i źródła informacji

  • Ángel Rodríguez jest dziennikarzem sportowym gazety Cadena SER, która specjalizuje się w międzynarodowej piłce nożnej
  • Carlos Ruiz, brazylijski ekspert piłkarski i korespondent ESPN
  • Magazyn sportowy Markauznana za analizy i raporty na temat świata piłki nożnej
READ  Xi Jinping rozpoczyna trzecią kadencję w Chinach, która bije listy przebojów

Jako młode, niezależne media, MDFútbol potrzebuje Twojej pomocy. Wesprzyj nas, obserwując nas i dodając nas do zakładek w Google News. Dziękuję za wsparcie.

Obserwuj nas w Wiadomościach Google