27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Pique jest marionetką w rękach Clary Xia” – mówią Kun Aguero i Ebay Llanos w filmie

„Pique jest marionetką w rękach Clary Xia” – mówią Kun Aguero i Ebay Llanos w filmie

Były hiszpański piłkarz Gerrarda Pique Był w oczach opinii publicznej, odkąd rozpoczął swój związek z młodą kobietą, Clarą Shea.

I chodzi o to, że jego była żona, piosenkarka Shakira, nie będzie siedziała bezczynnie przed nowym romansem ojca swoich dzieci, ale raczej „ochłodzi” ją swoim smutkiem.

Zawierał wiele kolumbijskich piosenek z tekstami o kobiecej inicjacji, a także melancholii.

Przeczytaj także: Nie dostałeś biletu na Luisa Miguela? Nie zrobił tego i stało się to wirusowe na TikToku

Jest w najnowszej wersji „alfabetyczny” Co potwierdza powyższe. Użytkownicy włączyli sieci z wiadomościami współczucia dla niej i jej dzieci, które biorą udział w filmie.

Pomimo faktu, że byli tacy, którzy nie aprobowali kolumbijskiego „zawstydzania” jej dzieci, podzieliła się oświadczeniem, że zarówno Sasha, jak i Milano spędzili godziny na nagraniach w studio.

„Poczuli to i zinterpretowali to sami i sami, z pasją i wyczuciem tych, którzy noszą w sobie muzykę. Milan i Sasha, tak miło jest patrzeć, jak rozwijają skrzydła, aby zacząć spełniać swoje marzenia. Nic nie sprawia, że ​​​​czuję się bardziej kompletna niż bycie jego matką”.

Osobą, która również weszła w interakcję z teledyskiem, który ma dziś ponad 35 milionów wyświetleń na YouTube, jest biznesmen i piosenkarz, Ibai Llanos, przyjaciel Piqué.

W TIK Tok Film rozpowszechniany przez eBay Janus, przyjaciela i partnera Pique oraz byłego argentyńskiego piłkarza, Sergio Lionela Aguero, lepiej znanego jako Kon Aguero.

W rozmowie podkreślili, że Gerard Pique to „marionetka” Klara Shea: „Pique to marionetka”, mówi eBay, podczas gdy Aguero odpowiada, że ​​praktycznie wszyscy są pracownikami Clary.

„Clara rządzi całym przedstawieniem. Wszystkim! A my jesteśmy na bardzo niskim poziomie, ponieważ już jesteśmy marionetkami Pique” – mówi Con Aguero.

Przeczytaj także: Wideo: Młody mężczyzna bada opuszczony dom rodziny Arellano Félix i wymienia go na TikTok

READ  Dzień Babci i Dziadka, de Paula Souza: okazja do odzyskania godności

Później serpentyny zauważyły, że to uczyniło ich „marionetką w innej marionetce”.

Co wywołało komentarze typu: „Ja i mój przyjaciel, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że zostaliśmy oszukani w pracy”, „Wreszcie ujrzeli światło”, „Wreszcie zdali sobie sprawę”, „Mój przyjaciel i ja, kiedy zaczęliśmy plotkować i ułożyliśmy nasz pierwszy hipotezy na ten temat”, m.in.

Ważne jest, aby pamiętać, że oba są częścią liga królewska, Projekt założony przez Pique. W tej grze gra się również w piłkę nożną, ale zasady są nieco zmienione.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tak