20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pies Sherlina gryzie twarz swojego syna Andrieja (wideo)

meksykańska piosenkarka Sherlin Wywołał wielkie zaniepokojenie wśród swoich obserwujących, gdy na swoim oficjalnym koncie na Instagramie udostępnił, że jego pies Nene gryząca twarz dla twojego dziecka syn Andrzeja, roczny.

To było 24 września w serii opowiadań na Instagramie, gdzie słynna kobieta opowiedziała swoim zwolennikom, co się stało; Jednak nie obwiniając Nene, piosenkarka przyznała, że ​​„tak że to syn Andrzeja Kto powinien nauczyć się leczyć swojego zwierzaka?

„Przejść w poprzek Andre Co myślisz po pracy? ten nene Mały Opowiadane przez policzek Andre Sherlin Na swoich Instagram Stories, gdzie udostępnił zdjęcie swojej twarzy dla swojego syna, z wyraźnymi ugryzieniami, które dał mu pies Nene.

Sherlin Przyznał, że to jego syn spowodował, że zaatakował psa. Ujawnił: „Andrei bardzo kocha tę sukę, ale jest intensywny, więc przytula ją bardziej, a Nini, pamiętaj, że jest samotna, nie jest przyzwyczajona do dzieci, cóż, tak, ugryzła ją”.

Ponadto piosenkarka potwierdziła również, że podjęła już środki, aby zapobiec zarażeniu syna, gdy pies został zarażony. Mały: „Właściwie położyłem na nim arnikę i postawiłem na nim Neosporin, aby uniknąć wszelkiego rodzaju infekcji”.

Z drugiej strony Sherlin powiedziała, że ​​jej syn „musi zrozumieć, że nie może być zbyt dosadny w stosunku do Neni, by powstrzymać ją przed zranieniem go; Neni jest małą księżniczką i czego więcej można chcieć niż widzieć ją zawsze dobrze? „

Warto zauważyć, że po otrzymaniu kilku uwag o konieczności zabrania jej do lekarza, młoda aktorka udała się do pediatry, jak powiedziała w jednym ze swoich opowiadań, które zamieszczono w sobotnie popołudnie.

Może Ci się spodobać:

To „szkoda” Banku Meksyku do czwartego kwartału z nowym rachunkiem 20 pesos

Po 20 latach w TV Azteca, drogi gospodarz dołączy do Televisa

READ  Gwiazdy przychodzą głosować i udostępniają to w sieci

„Szukaliśmy jedzenia na śmietniku”: członek Exatlon México wydmuchuje brudne pranie z rzeczywistości