24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Trejo wykorzystuje swoją żonę w telewizji podczas Reality Show „Inseparables”

ostatni 20 września, drugi sezon ’Nierozłączna miłość w pełni” kto się wprowadza? Kanał 5.

Nadając słynny program Pogromcy duchów Został pokazany w telewizji krajowej, po napaść na jego żonę w obecności innych uczestników.

W środku rozmowy przemoc Obecnie mieszka w kraju przeciw KobietyZarówno fizyczna, werbalna, jak i psychologiczna produkcja postanowiła nie ujawniać wszystkiego, co wydarzyło się w walce między nimi Carlos Trego z jego żoną Mary.

powinien trygo To było tak gwałtowne, że piosenkarka Helena, który jest również częścią rzeczywistośćMusiał interweniować, aby powstrzymać ataki autora „Canitas” przeciwko swojemu partnerowi.

po, po trygo trzymaj się z dala od swojego partnera, Kobiety Od serialu zaczęli krzyczeć na Pogromcy duchów ona była „Mizoginista, idiota i tyran” „Zawsze byłem żywicielem, a ona jest kierownikiem” – odpowiedział ze złością – „do niczego się nie nadaje, a jeśli nie lubi, jak odchodzi, to już dobrze o tym wie”.

Program ma na celu pokazanie publiczności codziennego życia tych słynnych par.

Należy pamiętać, że plik oglądać Zmontowana produkcja dokłada starannej pracy, aby pokazać najistotniejsze i najważniejsze sceny z programu.

Oprócz Carlos Trego I Mary, a pary walczą o nagroda Od 3 milionów pesos to:

MARIAZEL i Adriana Rubio, raddams i „Żadnych wędrowców”, Yorim Rojas Jose Albany, Romina Marcos i Houssam Nunez Brenda Zambrano i Jutti Carrera, Juliana Beniche i Parejita Lopez, Stephanie Ahumada i Potro Caballero, Bobby Larios i Evelyn Ombres, Jimena Longoria i Gualy Cardenas, Helen Ochoa Santos i Juan Pablo Santos, oraz Natalia Casco I Brian.

h h

READ  Kamienne słowa użyte przez Lady Dee i lokaja króla Carlosa III do opisania księcia Harry'ego