14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszy Apple TV jest filtrowany, ale jest haczyk

Pierwszy Apple TV jest filtrowany, ale jest haczyk

Apple jest z pewnością najbardziej znaną firmą na świecie w swojej branży. Odniesienie zwykle znajduje się w urządzeniach mobilnych, komputerach, tabletach itp. Istnieje jednak grupa produktów, w której tak naprawdę nigdy nie konkuruje: telewizory. Apple wypuściło na rynek wiele monitorów komputerowych i urządzeń Apple TV, ale nie połączyło tych dwóch produktów w jedno urządzenie, Coś, co mogłem zrobić doskonale.

Wszystko to może się jednak zmienić. według patenty Apple’a, kalifornijska firma opatentowała obudowę ze stopionego szkła, która najwyraźniej może być używana do przechowywania produktów takich jak iPad, iMac lub telewizor. To właśnie ta ostatnia kategoria uruchamia dzwonki alarmowe, ponieważ może być tak podła Apple wkroczyło na nieznany firmie rynek Jednak z pewnością zrewolucjonizowałoby to.

zobaczyć to uwierzyć

Ten patent nie jest „nowy”, to inna wersja tego, który Apple złożył dawno temu, co było bezpośrednią konsekwencją tego, że iPhone 8 i nowsze To była tylna szyba. Ten patent, w zasadzie, mówi tylko o tym, jak przenosimy tę technologię na większe produkty, takie jak iPad, iMac lub telewizor.

Kilka miesięcy temu Mark Gurman powiedział nam o możliwości wypuszczenia przez Apple iPada ze szklaną obudową, aby umożliwić między innymi ładowanie bezprzewodowe. Fakt, że patent został złożony, może wskazywać, że mowa o przeprojektowanym iPadzie Gurman Wciąż jest w planach Apple.

Nie jest do końca jasne, w jaki sposób ta technologia mogłaby zostać zaimplementowana w produktach takich jak iMac czy telewizor. W każdym przypadku, Jest to kolejna możliwość, którą należy wziąć pod uwagę.. Zwłaszcza, że ​​Apple w ostatnich latach zagłębiał się w sektory, które początkowo mogą nie wydawać się przeznaczone dla firmy. Niektóre przykłady to Apple Card lub zbliżający się hełm wirtualnej rzeczywistości.

READ  Fortnite potwierdził datę i godzinę premiery sezonu 2

To i tak jest patent, a Apple wymyśla tysiące pomysłów rocznie, z czego Tylko nieliczni mają przywilej bycia częścią produktu W końcu dotarłem na rynek. W każdym razie są powody do optymizmu, zważywszy, że jest to modyfikacja patentu, który towarzyszy nam na co dzień w naszych urządzeniach od 2017 roku.

w Applesphere | To jest Apple TV 4K (2022): więcej mocy, więcej skradania się, większa wydajność