2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pepco przygotowuje trzydzieści zwolnień w Wielkiej Brytanii i przenosi swój zespół do Polski

Pepco przekształca swój zespół. Polska grupa dystrybucyjna, właściciel sieci odzieżowej Niska cena Pod tą samą nazwą, Zwolni około trzydziestu osób w swoich biurach w Watford (Wielka Brytania) i przeniesie większość zespołu zakupów do centrali w Polsce.postępuje Zasłony.

Firma, która w 2019 roku przejęła brytyjską sieć Poundland, Ogłosił to już w grudniu zeszłego roku w ramach zmiany struktury Tak się dzieje, gdy masz scentralizowany zespół Handel Akwizycje modowe dla całej grupy zakończą się do połowy 2024 roku.

„Zmiana struktury Spowoduje to zmiany w zespole zakupowym, ale stworzy też nowe możliwości w Wielkiej BrytaniiJesteśmy rozwijającym się biznesem – zapewniła Grupa Pepco.

Tydzień temu, Grupa Pepco ogłosiła plany rozbudowy sieci sklepów w Wielkiej Brytanii poprzez otwarcie ośmiu sklepów w tym kraju.Dopiero w 2023 roku na lokalnym rynku pojawi się jej główny konkurent Primark. Te staże stworzą od 750 do 800 nowych miejsc pracy w Wielkiej Brytanii.

Plany detaliczne polskiej firmy otworzyły największy jak dotąd sklep w Glasgow. Obiekt będzie miał powierzchnię 18 380 metrów kwadratowych i ma zostać otwarty w najbliższych miesiącach. Spółka dołącza do firm działających już w Nottingham, Teesside, Denton i Peterborough.

Grupa Pepco odnotowała 27% wzrost sprzedaży do 1,654 mln euro w pierwszym kwartale roku podatkowego 2023 (kończącym się 31 grudnia). Rozwój firmy, jednego z największych operatorów dystrybucyjnych w Polsce, Prowadziła ją sieć Pepco.

Wybiegając w przyszłość w przyszłym roku, Grupa Pepco planuje ekspansję międzynarodowej sieci sklepów Oczekuje, że jej wynik operacyjny brutto (EBITDA) wzrośnie o około 15% do 2023 roku. Całkowicie zgodnie z rozwojem pierwszego kwartału.

Dodatkowo w tym roku grupa spodziewa się dalszego wzrostu przychodów w tempie 17%. Plany rozwoju grupy obejmują nakłady inwestycyjne Odnotowano od 350 do 400 milionów euro Poprzez plan, który obejmuje otwarcie nowych sklepów w Europie Zachodniej oraz przeprowadzenie ogólnej reformy sieci dystrybucji w centrum i na wschodzie kontynentu.

READ  Polska wstrzymuje sprzedaż obligacji ze względu na wysoką inflację