20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pastor prosi swoich wyznawców w Stanach Zjednoczonych o więcej pieniędzy na „przyspieszenie” powrotu Chrystusa

Podczas teletonu Owczarek amerykański, Uznanie Jesse Duplantistwierdził, że powodem, dla którego Jezus nie powrócił na świat, było to, że ludzie nie dali wystarczającej ilości pieniędzy.

Wiadomość przewróciła Internet i wywołała wiele krytyki, bo nawet osoby należące do tego samego związku oni odmówili komentarz.

Według strony internetowej Telethon o nazwie zwycięstwoGłównym celem darowizn było „budowanie nowych pracowni”. 'zdobyć’ ostatnie pokolenie.”

’zdobyć’ Jest to amerykańska sieć telewizyjna o treściach czysto religijnych. Z tego powodu ich publiczność jest bardzo rozdrobniona i obejmuje głównie misjonarzy i wierzących.

wydarzenie, które było w telewizji Na żywo, rozpoczęło się 19 września, a zakończyło w środę 22 września specjalnymi gośćmi i występami muzycznymi.

Uwagę przykuło jednak to, że znajduje się w środku telefonWidząc kilka darowizn, Duplantis powiedział:

„Szczerze w to wierzę: powodem, dla którego Jezus nie przyszedł, jest to, że ludzie nie dają tak, jak nakazał im Bóg”.

Pastor dodał: „Naprawdę wierzę w to, że jeśli ludzie zadzwonią pod ten numer i ogłoszą to zwycięstwo na całym świecie, każdy dostępny głos, każdy dostępny port, Ojciec powiedziałby: Jezu, idź i weź ich”.

Mężczyzna zakończył swoje przemówienie następującym uznaniem: „To, co przeszkadza w tym wszystkim, to fakt, że ludzie nie zarabiają na pieniądze, ponieważ żyjemy w świecie ekonomicznym, do czego powołał ich Bóg”.

Niejednokrotnie Jesse Duplantis z Luizjany angażował się w różne kontrowersje dotyczące tego samego dyskursu łączącego Chrystusa z pieniędzmi.

W 2018 roku „Mówca Prosperity”, jak go powszechnie nazywa się, szukał darowizn na zakup modelu Falcon 7x o wartości 54 milionów dolarów, argumentując, że „Bóg chciał, żeby go miał”.

Ludzie się nie zgadzali, a kilka dni później piosenkarz gospel Kirk Franklin skrytykował ewangelistę.

Przeczytaj także: Kanadyjski Kościół Katolicki przeprasza za nadużycia w szkołach z internatem wobec dzieci aborygeńskich

Według wyspecjalizowanych portali wartość netto Duplantis wynosi 50 milionów dolarów (ponad 190 miliardów pesos). Ponadto posiada prywatny odrzutowiec.

var / rmlgv

READ  Wojna rosyjska na Ukrainie i najświeższe informacje po śmierci Nawalnego na żywo