23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Problemy z dostawami w Wielkiej Brytanii: rolnik musiał ubić setki świń z powodu braku rzeźników

Zdjęcie akt świń na farmie.  (Zdjęcie: Reuters/Dominic Patton)
Zdjęcie akt świń na farmie. (Zdjęcie: Reuters/Dominic Patton)

Brytyjski rolnik został zmuszony do uboju setek świń z powodu braku pracowników w miejscowej rzeźni, co pozostawia wiele zwierząt na swojej farmie.

dżem Yorkshire, którego nazwisko nie zostało ujawnione, podejmij ścisłe działania, ponieważ Rzeźnie nie zabijały ich wystarczająco szybko.

National Pig Association ostrzegło, że Wielka Brytania bardzo szybko zbliża się do „ostrej katastrofy socjalnej”, ponieważ kraj stoi w obliczu „masowej rzezi zwierząt”.Według brytyjskich mediów codzienna poczta.

Twój szef , Rob Motimer, potwierdzając, że kraj Kilka tygodni strzelania do świń, gdy zabraknie miejsca.

Plik: Zwłoki świń w lodówce w Glosup w Wielkiej Brytanii.  (Zdjęcie: Reuters/Phil Noble)
Plik: Zwłoki świń w lodówce w Glosup w Wielkiej Brytanii. (Zdjęcie: Reuters/Phil Noble)

dla tej części, Krajowy Związek Rolników ostrzegł, że 150 000 sztuk zwierząt gospodarskich jest zagrożonych ubojem w ciągu najbliższych 10 dni.

Niedobór rzeźników zmusza hodowców bydła do „Wrzucanie świń do kontenera” Ponieważ nie można go złożyć w ofierze ani wyrzeźbić.

Kryzys mięsny pogłębia problemy, które powoduje Brak kierowców ciężkich pojazdów i paliwa, a także brak siły roboczejCo doprowadzi do „wyraźnego braku opcji” w te Święta Bożego Narodzenia.

W tej sytuacji rząd Wielkiej Brytanii rozważa przyznanie 1000 wiz awaryjnych dla zagranicznych rzeźników Aby złagodzić niedobór siły roboczej w kraju grozi zakłóceniem dostaw indyka, wieprzowiny i innych typowych produktów w okresie świątecznymWspomniałem w piątek czasy.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson na Downing Street (Zdjęcie: REUTERS / Hannah McKay)
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson na Downing Street (Zdjęcie: REUTERS / Hannah McKay)

Gazeta zauważa, że ​​pomimo chęci części władzy wykonawczej do spełnienia żądań sektora mięsnego, Minister Spraw Wewnętrznych sprzeciwia się temu środkowi, Priti Patel, który według czasyI Obawia się, że przywrócenie swobody przepływu pracowników, którą Wielka Brytania opuściła opuszczając Unię Europejską (UE), jest długoterminową taktyką..

W rozmowie z gazetą Brytyjskie Stowarzyszenie Przetwórców Mięsa (BMPA) mówi, że Brakuje 15 000 rzeźników do pracy głównie w przetwórcach, co oznacza, że ​​pracujący profesjonaliści mogą skupić się tylko na zaopatrywaniu supermarketów w niezbędne kawałki mięsa, a nie na bardziej pracochłonnych produktach bożonarodzeniowych.

READ  Chiny proponują nowe prawo zakazujące cosplayu – Kodasai

Rzecznik Ministerstwa Środowiska, Żywności i Spraw Wsi powiedział brytyjskiej agencji Władze Palestyńskie który – który”Rząd rozumie znaczenie pracy tymczasowej i problemy, z jakimi boryka się sektor trzody chlewnej z powodu epidemii i braków kadrowych”.

Czytaj: