3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Papież Franciszek nosi białą puchową kurtkę, prawdziwą czy podróbkę?

Papież Franciszek nosi białą puchową kurtkę, prawdziwą czy podróbkę?

On Papież Franciszek Stało się to trendem w mediach społecznościowych po tym, jak fałszywe zdjęcia przedstawiające go w kurtce stały się wirusowe atomizator biały. Chociaż kostium nie jest prawdziwy, wizerunki reprezentatywnego lidera Kościół katolicki Wywołało to poruszenie w Internecie, przyciągając zarówno pochwały, jak i krytykę.

Znana ze swojego charakterystycznego wypełnienia i zdolności do utrzymywania ciepła użytkownika w mroźnych warunkach, kurtka puchowa od dawna uważana jest za wyjątkowy wybór odzieży dla top ink. Pomimo faktu, że zdjęcie jest fałszywe, złudzenie wciągnęło wielu, którzy w to uwierzyli Papież Franciszek Wybrała nowoczesną i nietuzinkową kreację.

Co najważniejsze, ubiór papieża Franciszka był w przeszłości przedmiotem kontrowersji, ponieważ jego wybory dotyczące garderoby, takie jak rezygnacja z pewnych ostentacyjnych nawyków, były sprzeczne z tradycją i były interpretowane jako przejaw jego zamiłowania do surowości.

Wirusowy obraz papieża Franciszka w białej bufiastej tunice jest fałszywy i został wygenerowany przez sztuczną inteligencję.

Papież Franciszek jest 266. papieżem Kościoła katolickiego i znany jest z przeciwstawiania się tradycji swoimi wyborami dotyczącymi garderoby.

Może Cię również zainteresować CHABELO: TELEVISA zorganizuje megamaraton z programami i filmami XAVIERA LÓPEZA

READ  Liczba ofiar śmiertelnych bombardowań w centrum handlowym Kijowa wzrasta do 8