18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paco Ramirez atakuje vs.  Scoponi: Mam dość Argentyńczyków

Paco Ramirez atakuje vs. Scoponi: Mam dość Argentyńczyków

ESPN15 maja 2023, 01:06Czytanie: dwie minuty.

Trener Celaya jest zdania, że ​​Meksykaninowi nie przypisuje się takiej samej wartości jak Argentyńczykowi w krajowej piłce nożnej i że Scoponi nie ma kodów

Powrót półfinałowy między Celaya I Atletico Morelia Skończyło się to bójką, a pięciu graczy zostało wyrzuconych z boiska podczas meczu na stadionie Miguela Alemána Valdésa. Na zakończenie serii, w której zwyciężyła drużyna Purépechas, piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego wzięli udział w licytacji, w której Franciszka RamirezaSzef Celaya uderzył Norberta ScoponiegoAsystent zespołu gości.

W dogrywce doszło do pierwszej próby walki, w wyniku której trzech zostało wyrzuconych z boiska. Victor Manuel Milk i William Mejia z Atlético Morelia oraz Carlos Monges, piłkarz z Celaya.

Z końcowym gwizdkiem i oceną Atletico Morelia Pod koniec rozszerzenia ligi próba walki pojawiła się ponownie, ale teraz zaangażowani byli członkowie sztabu szkoleniowego. Można to zobaczyć na jednym z filmów opublikowanych w ciągu całego popołudnia Franciszka RamirezaSzef CelayaI Zbliżający się Norberta Scoponiegoasystent Purépechy, uderzył go prawą ręką.

Norberta ScoponiegoImago 7

Norberta Scoponiego trzymać się z dala od Franciszka Ramireza, który wciąż rzuca kilka klapsów. niektórzy gracze z Celaya Zbliżyli się również do obszaru, aby skonfrontować się z asystentem technicznym Atletico Moreliaale Argentyńczyk zdecydował się wbiec do szatni na Estadio Miguel Alemán Valdes.

Po meczu trener Celaya, Paco RamirezAsystent Atlético zaatakował Morelię Norberta Scoponiego.

„Istnieją bardzo cenne symbole i myślę, że Scoponi ich nie ma”, powiedział na konferencji prasowej, „Jestem zmęczony kontaktami ze wszystkimi Argentyńczykami w Meksyku, którzy je cenią, a nie cenią Meksykanów”.

Z pomocą graczy z Atletico Moreliaa także Carlos Adrián Morales, trener Purebicy, Norberta Scoponiego Udało mu się objąć całe boisko, dopóki nie wszedł do szatni.

READ  Toca i Cruz Azul mogli dać Rafie Puente Juniorowi ostatni impuls w pierwszej połowie

Fala wypędzeń w drugim etapie półfinałów pomiędzy Celaya I Atletico Morelia, począwszy od 17 minuty, Bryan Mendoza z Purépechas otrzymał podwójną żółtą kartkę. Ten sam problem wystąpił z Rogerem Hernandezem, kasjerem.

Na razie nie ogłoszono, czy będą kary za próbę szału, która miała miejsce na koniec meczu.