28 marca, 2024

Bramkarz Atletico, Morelia, zabłysnął wspaniałym strzałem od bramki do bramki

On Atletico Morelia Udało mi się wygrać Byki Celaya 1-3 (w sumie 2-4) w Powrót półfinałów Mistrzostw Clausura 2023 Z ligi ekspansji. Ten zabawny pojedynek zakończył się boomem dzięki ogłuszaczowi bramka od bramki do bramki przez meksykańskiego bramkarza Santiago Ramireza.

Celaya vs. Morelia, w półfinale szaleństwa

Po pierwszym meczu pomiędzy Byki i kanarki Zakończyło się remisem 1:1, a ci prowadzeni przez Carlosa Moralesa zdołali pokonać lidera turnieju i awansować do Wielkiego Finału rozgrywek. Jose Alfonso Flores i Johnny Ochory To oni odpowiadali za strzelanie bramek, które rozpaliły nadzieje związane z wizytą.

w 30 minucie, Miłość Escoto Skorzystał z doskonałego ruchu grupowego, aby otworzyć wynik Celaya, co jest tą samą przewagą, że po pierwszych 45 minutach schodzili do szatni. Jednak w tej chwili opowiadano zupełnie inną historię.

Już tylko minuta do końca drugiej połowy, Alonza Floresa Oceń antologie do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Centrum napastnika Morelia Wygrał rzut wolny dla swojej drużyny. Przejmij kontrolę nad piłką klatką piersiową, a kilka sekund później wykonał prawdziwe pociągnięcie pędzla, by wybić łuk Williama Allisona.

Niespodzianki i fantastyczne bramki na tym się nie skończyły, ponieważ w 52 minucie Johnny’ego Ushuriego Z łatwością wkroczył w granice rywalizującego terytorium, gdy nabrał pewności siebie i wystartował Nieosiągalny strzał armatni które powodowały masy kanarek Robił, co mógł, by dopingować swoją drużynę z całych sił.

Świetny gol Santiego Ramireza

Z ogólnym wynikiem 2-3 już na korzyść Atletico Morelia A kiedy grał przeciwko Celaya w dodatkowych minutach, Bulls posłali całe mięso do rożna w cudownym rzucie wolnym. Piłka wzniosła się w powietrze i było tak samo Williama Allisona z Skończyło się na bramcePiłka została jednak zatrzymana przez bramkarza drużyny przeciwnej.

Bramkarz z Meksyku Santiago Ramireza Nie zastanawiając się dwa razy i zauważając, że jego odpowiednik był poza bramką przeciwnika, posłał Długie uderzenie w poszukiwaniu celu od celu do celu. Piłka przeleciała szybko, a siedem sekund później bramkarz gości świętował finałowe zwycięstwo 1:3.

READ  - Ani Real Madryt, ani nikt nie powie UEFA, co ma robić.

Tym wynikiem Atlético Morelia awansowało do Wielkiego Finału Expansion League Clausura 2023, gdzie zmierzy się z Club Deportivo Tapatio. Spółka zależna Chivas pochodzi z pokonania (w sumie 0-1) Colts of Iron of Atlantewięc Wyspy Kanaryjskie nie będą miały łatwego zadania, aby spróbować zdobyć pozycję mistrzów srebrnej ligi meksykańskiej piłki nożnej.