20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto jego pierwszy niesamowity zwiastun z Doktorem Strangem, Doktorem Octopusem i nie tylko

ten trzecia partia Superbohater-człowiek-pająk to jeden z filmów, które Studio Marvela Zadbaj o większą poufność, nawet na poziomie taśmy, takim jak Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry. Teraz mamy nasze pierwsze oficjalne spojrzenie.

CinemaCon odbywa się obecnie w Las Vegas, gdzie Sony Pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: No Way Home i potwierdź Powrót Alfreda Moliny Jak doktor Octopus. Możesz obejrzeć film poniżej:

W tym też możemy zobaczyć Doktor Strange, który pomoże Peterowi Parkerowi Aby oczyścić swoje imię po tym, jak Mysterio ujawnia tożsamość Spider-Mana pod koniec drugiego filmu. Oczywiście najważniejsze jest to, że też wydaje się, że jest Oczekują pojawienia się Zielonego Goblina.

Najciekawsze w tym jest to, że bomba, która się pojawia, jest bardzo podobna do tej, której użył przeciwnik Pierwszy film z Tobeyem Maguireco lub co? To wzmacnia pogłoski, że William Dafoe również powróci. Musimy poczekać na potwierdzenie tej części.

Mamy też mały ukłon w stronę cielenia Elektro, o którym wiadomo, że Jamie Foxx gra ponownie i teraz Zwiastun potwierdza jedynie, że Peter i String będą w podróży między wieloma światami Z powodu zaklęcia rzuconego przez Najwyższego Czarodzieja, ale Pojawiają się inne wersje Spider-Mana Wciąż mam wątpliwości.

Oficjalne ujawnienie pojawia się dzień po tym, jak niekompletna kopia tego zwiastuna została rozpowszechniona w mediach społecznościowych i wygląda na to, że pochodzi od Wassili Lomwasi, Firma odpowiedzialna za efekty specjalne Z niektórych filmów MCU.

READ  Otaku omawia najlepsze anime, jakie kiedykolwiek widzieli - Kodasai.