24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ostatnia szansa dla tych, którzy chcą dołączyć do Meksyku i zdobyć 3 GB

Ostatnia szansa dla tych, którzy chcą dołączyć do Meksyku i zdobyć 3 GB

Odroczone opłaty za sprzęt AT&T obowiązują od około pięciu lat, ale to nie znaczy, że Profeco zrezygnowało z tej kwestii. Wręcz przeciwnie: pozew zbiorowy przeciwko operatorowi trwa, a AT&T zgodziła się wypłacić poszkodowanym użytkownikom odszkodowanie. Teraz Profeco uruchomiło ostatnie przypomnienie dla tych, którzy chcą dołączyć. Ci, którzy chcą być częścią pracy zespołowej Mają na to czas do 4 października. I uzyskaj korzyści.

Profeco gwarantuje, że ci, którzy dołączą do koncertu i nadal będą klientami, otrzymają pakiet danych o pojemności 3 GB za każdą dokonaną opłatę. Osoby, które nie są już klientami, otrzymają polecenie zapłaty, które będą mogły odebrać od BBVA.

W październiku 2019 roku AT&T zaczęła powiadamiać użytkowników, że będzie pobierać od nich 225 peso rocznie za koszty operacyjne telefonów komórkowych zakupionych za pośrednictwem systemów płatności. Skargi były tak liczne, że Profico przyjrzało się sprawie i określiło sytuację jako „Niewłaściwa płatnośćRok później, w listopadzie 2020 r., Profeco rozpoczęło pozew zbiorowy, a ostatecznie w maju 2022 r. AT&T osiągnęło porozumienie w sprawie zapewnienia świadczeń wszystkim osobom, które otrzymały honoraria.

Zgodnie ze wspólnym oświadczeniem użytkownicy dostają 3 GB, ponieważ AT&T zwraca pobrane kwoty plus 20% tytułem rekompensaty poprzez wymianę danych nawigacyjnych.

Jak zdobyć premię AT&T

Ci, którzy nadal korzystają z usługi AT&T, powinni wykonać następujące czynności:

  • Udaj się do Centrum Obsługi Klienta i zgłoś chęć dołączenia do pracy zespołowej.
  • Przedstaw się jako klient AT&T i podaj numer telefonu, do którego naliczane są opłaty za urządzenie.
  • Pokaż dokument tożsamości i podpisz przylepny dokument, który muszą dostarczyć pracownicy AT&T.
  • Dokument musi zawierać szczegółowe informacje na temat dokonanych opłat, daty ich dokonania oraz liczbę GB, które użytkownik otrzyma.
  • O świadczenia nie można ubiegać się po 4 października.
READ  Jakim typem samochodu jest „KN”? Tysiące mylą Kia w Google

Ci, którzy nie mają już aktualnej usługi AT&T, powinni wykonać następujące czynności:

  • Udaj się do Centrum Obsługi Klienta i zgłoś chęć dołączenia do pracy zespołowej.
  • Przedstaw się jako były klient AT&T i podaj numer telefonu, na który naliczono opłaty za sprzęt, lub wyciąg z konta.
  • Pokaż dokument tożsamości i podpisz przylepny dokument, który muszą dostarczyć pracownicy AT&T.
  • Pracownik doręczy zlecenie płatnicze wystawione w imieniu konsumenta. Jeżeli Konsument ma jakieś nieuregulowane długi, zostaną one potrącone z kwoty do spłaty.
  • O świadczenia nie można ubiegać się po 4 października.

W razie pytań firma Profeco dysponuje możliwością kontaktu: 556-625-670 wew. 12014, 12043 lub 12053; Możesz także wysłać e-mail na adres [email protected]. Wszystkie informacje znajdują się w Strona internetowa z pozwem zbiorowym Profico.