12 maja, 2024

Oscar Jimenez, winny remisu między Atlasem a Ameryką?

ESPNCzytanie: dwie minuty.

Bramkarz Águilas stracił dwa gole z dystansu, co pozwoliło Rojinegrosowi wyrównać wynik

Briana Lozano Zmieniło się to w koszmar Oscara Jimeneza Na boisku stadionu Jalisco, gdzie znalazła się drużyna „Huevo”. punkt słabości Od amerykańskiego bramkarza i to mu wystarczyło Dwa strzały z dużej odległości W finale 2:2 po Ameryka Pokaż się lepszy atlas W pierwszej połowie, przez najlepszego strzelca Henry’ego Martina.

Briana Lozanokoszmar Oscara Jimeneza

Ameryka Był lepszy w pierwszej połowie w Jalisco, gdzie był częścią Orły Mieli piłkę i zdołali odwrócić swój moment, strzelając dwa gole na tablicy wyników. Jednak niebieskie kremy straciły przewagę i po tym nastąpił podział jednostek Briana Lozano Dwukrotnie przebity wspornik Oscara Jimenezazarówno strzałami z dużej odległości.

Henry Martin utrzymuje tempo punktacji

Meksykański napastnik stał się jednym z kluczowych elementów planu Fernando Ortiza, stając się człowiekiem odpowiedzialnym za pisanie napisów, tak jak to zrobił w meczu z atlasw którym natychmiast zdobył 0-2, gdy Henri Martin zdobył 10 bramek w Clausura 2023, rozgrywkach, w których ugruntował swoją pozycję lidera strzelców.

Oscar Jimenez stracił dwa gole z dystansu w meczu z Atlasem.Imago 7

dwubiegunowy Ameryka

Ameryka Pokaż dwie twarze na stadionie Jalisco. Pierwsza, dominująca w pierwszej połowie, pokazała na boisku mocną drużynę, która była odpowiedzialna za przenoszenie piłki z jednej strony na drugą i raz za razem stwarzanie zagrożenia w polu łuku Camilo Vargasa. Jednak w części uzupełniającej, już z wynikiem 2-2 na tablicy wyników, the Orły Spóźnili się na lot.

Amerykajedyny niepokonany

Pomimo gorzkiego posmaku pozostawionego przez 2-2 vs atlasI Ameryka pozostaje jedynym niepokonanym zawodnikiem w koniec 2023 rpo Chivas, w pojedynku przed stadionem Jalisco pokonał Tigres z wynikiem 1-2.