3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik i cele meczu Riados i Pumy

The wykres Montereya Niedługo skończą przedsezon i zrobili to prawą nogą. rozbić drużynę Monterey kuguaryw HEB, z Teksasu, Stany Zjednoczone, wielkie dzięki od Ponchito GonzalezA Louis Romo i gwiazda booster, Rodrigo Aguirre.

To był mój pierwszy cel, aby zmienić się w koszulkę drużynową Sułtan Północy. Atakujący przybył jako jeden z bombardowań d Liga BBVA MX dla niego Otwarcie 2022ma nadzieję wypełnić pustkę, która pozostała Vincent Janssen.

Pumas vs. Rayados na żywo | mecz towarzyski

Planowany cel | Rodrigo Aguirre pojawia się jako zabójca Monterrey | Rayados 3-0 Pumy (mecz towarzyski

SZAŁE W PASKI | Louis Romo rozszerza przewagę na rodzinę królewską | Rayados Pumy 2-0 (mecz towarzyski)

Planowany cel | Ponchito Gonzalez otwiera zapisy do HEB | Rayados 1-0 Pumy (mecz towarzyski)

Mecz rozpoczyna się w Teksasie HEB

Recenzje wideo dla Pumas vs Rayados | mecz towarzyski

Jesteśmy nieco ponad tydzień przed startem Otwarcie 2022 podrzędny Liga BBVA MX. The kuguary mierzone w porysowany W Stanach Zjednoczonych, w ramach rundy przygotowawczej do nadchodzącego turnieju, turnieju, w którym zadebiutują w niedzielę, 3 lipca, przeciwko Xolos z Tijuany w uniwersyteckie miasto.

W ramach towarzyskich pojedynków na następny sezon, Auriazules pokonali Amerykę 3-1, z podwójnym Juan Ignacio Denino I jeszcze jeden z Cesar HuertaNowa promocja Pedregal.

Ten mecz będzie drugim meczem podpisanym przez jego gwiazdę, Gustavo del Petre Masz pracę, bo on na początek wskoczy w pole, wraz z dinino. W rzeczywistości nowy napastnik kuguary Zadebiutował już jako król strzelców w kolejnym meczu towarzyskim.

Potwierdzone składy Pumas przeciwko Reados | mecz towarzyski

Kuguary: Julio Gonzalez; Ricardo Galindo, Nicholas Freire, Jesus Rivas, Adrien Aldrett; Lionel Lopez, Santiago Trigos, Favio Alvarez; Cesar Huerta Juan Denino s Gustavo del Petre.

porysowany: Stephen AndradaEdson Gutierrez, Hector Moreno, Stephan Medina, Eric Aguirre, Celso Ortiz, Luis Romo, Maxi Meza, Rudolf PizarroAlfonso Gonzalez Rogelio Funes Morey.

READ  Ochoa został aresztowany za „złamanie” instrukcji kryminalnych