28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Opcje Możesz spróbować odzyskać usunięte zdjęcie

WhatsApp on jest Aplikacja do obsługi wiadomości To, co stało się ulubionym narzędziem wielu użytkowników, to to, że w dzisiejszych czasach Połączenie i komunikacja Nie można go zgubić, bez względu na odległość.

oni misja Są one odnawiane, gdy stają się codziennym użytkowaniem, ale z tym wiążą się również błędy użytkowania, awarie i niedogodności, jak to jest przypadkowo usunąć zdjęcie, Coś, co może być bardzo frustrujące, zwłaszcza gdy myślimy, że nie ma odwrotu i nie ma wyjścia odzyskaj to.

Możesz czytać: Oszczędzaj baterię telefonu komórkowego dzięki tej sztuczce WhatsApp

Na szczęście, Istnieje wiele sztuczek, które możesz wypróbować Jeśli ten scenariusz ci się przydarzył. Po pierwsze, jeśli właśnie usunąłeś ostatnio wysłane do Ciebie zdjęcie, możesz je ponownie pobrać, używając Ponownie naciśnij przycisk pobierania.

Z drugiej strony możliwe jest, że jeśli minie więcej czasu, wersja internetowa nadal będzie dostępna. Zaloguj się do sieć WhatsApp, Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, tabletu czy urządzenia mobilnego, zaloguj się za pomocą kodu QR i Znajdź odpowiedni obraz Na czacie, w którym byłeś.

Inną opcją jest przejście do sekcji Twoja galeria telefonu komórkowego, Kliknięcie albumu zdjęć WhatsApp, w którym wszystkie wysyłane lub odbierane zdjęcia są przechowywane w aplikacji.

Pamiętaj też, że to, czy usunięte zdjęcie można znaleźć, zależy od tego, ile czasu minęło od jego usunięcia. Na przykład w wielu telefonach komórkowych Możesz także przeszukać kosz, Zwłaszcza jeśli po 30 dniach wybrana jest funkcja usuwania zdjęć stamtąd, czyli pozostają tam przez około miesiąc, więc masz ten czas „Przywróć” obraz i zwróć go do galerii.

WhatsApp: Sztuczki, dzięki którym możesz spróbować odzyskać usunięte zdjęcie. Zdjęcie: Unsplash

Z drugiej strony możesz spróbować odzyskać za pomocą pliku Kopia zapasowa WhatsApp. Najpierw musisz się upewnić Aktywuj tę funkcję. Możesz go zobaczyć lub aktywować w każdym przypadku w: Ustawienia > Czaty > Kopia zapasowa.

Upewnij się, że Najnowsza kopia zapasowa przechowywana na Dysku Google Wykonane po otrzymaniu zdjęcia. Możesz zobaczyć datę w opcjach konfiguracji WhatsApp na czacie. Następnie możesz przywrócić kopię zapasową.

Innym rozwiązaniem jest Podłącz swój telefon z Androidem do komputera I znajdź folder plików WhatsApp. Tam też możesz wpisać „WhatsApp”, a następnie „Databases”, folder zawierający lokalne kopie zapasowe. Stamtąd możesz również przywrócić z kopii zapasowej Następnie ponownie zainstaluj aplikację do obsługi wiadomości w trybie offline, aby aplikacja zapisana na Dysku Google się nie ładowała.

Wreszcie możesz szukać Rozwiązania innych firmwszelkie inne aplikacje, takie jak WhatsRemoved++ i WAMR, które możesz znaleźć Zignoruj ​​w Sklepie PlayPozwala to odzyskać usunięte wiadomości, w tym zdjęcia.

Podążaj za nami

W pełni wierzę w moc słowa pisanego; Dlatego studiowałem komunikację i scenopisarstwo. Jestem magistrem komunikacji, dziennikarstwa i nauk humanistycznych ze specjalizacją w narracji audiowizualnej na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Jestem fanem kina, seriali, muzyki, kultury popularnej, literatury, mody i wszystkiego co związane z rozrywką, ciekawością i poznawaniem nowych rzeczy. Zawsze mam w torbie cukierka, na biurku zawsze jest książka, a nie mogę żyć bez papieru i długopisu pod ręką, żeby zapisywać nowe pomysły.

Więcej

READ  Wskazówki dotyczące tajemniczej nowej aplikacji Xbox zostały znalezione w sklepie Microsoft Store