15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

One Punch Man ujawnia prawdziwą siłę swojego najważniejszego bohatera

Zaangażowany

Wygląda na to, że twój bohater jest gotowy do walki nawet z bogami…

Najwyższy rangą bohater Człowieka z jednym ciosem pozostał tajemnicą, a jego moce nie zostały jeszcze ujawnione. Nie trzeba więc dodawać, że ten artykuł będzie zawierał spoilery.Jeśli chcesz to przeczytać sam, możesz to zrobić oznaczać. Bez zbędnych ceregieli ten rozdział w końcu pokazuje nam bohatera, który może wcielić się w dowolną inną postać (może nawet samego Saitamy).

Po raz pierwszy słyszymy o tym bohaterze, Blast, w rozdziale 30, ale nie pojawił się on po raz pierwszy poza retrospekcjami aż do rozdziału 139. Po raz pierwszy pojawia się, gdy Saitama, Flashy-Flash i Oculette dotykają tajemniczego sześcianu, który przynosi im nawiązać kontakt ze złym bogiem, który planował zniszczyć ludzkość. Daje im siłę, ale pojawia się Blast i uniemożliwia któremukolwiek z nich zaakceptowanie tego. Zabiera ze sobą kostkę, najprawdopodobniej by ją chronić.ale dziwnie nie interesuje go krwawa bitwa ze Stowarzyszeniem Potworów tocząca się na zewnątrz.

Moc Blasta w One-Punch Man pozwala mu zmieniać samą rzeczywistość.

Ale nie był sam, okazało się też, że miał do pracy zespół nadludzi. wydarzenie Wielu fanów spekulowało na temat jego prawdziwej siły i relacji z bogami tego świata. Podczas tego wszystkiego jedyną mocą, której używa Blast, jest Portal Wymiarowy, ale jego estetyka sugeruje, że jest bardziej bohaterem technicznym niż mistycznym.

Kiedy Garou sam osiąga najwyższą moc, jego walka z Saitamą w rozdziale 166 rejestruje się w czujnikach wybuchu jako zagrożenie dla planety i natychmiast wyrusza, aby go powstrzymać za wszelką cenę. Niestety nie przybywa na czas, by uniemożliwić Jarrowowi przyjęcie Bożej oferty siły, która wyzwala jego dobrze znaną formę „kosmicznego terroru”.

One Punch Man Kosmiczny Kształt

Nowa kosmiczna forma Garu otwiera możliwość, że Saitama będzie musiał walczyć z nowymi siłami kosmicznymi i starością.

Blast potwierdza, że ​​Garou emituje teraz najbardziej śmiercionośne promieniowanie we wszechświecie. Wraz z innymi bohaterami klasy S (z wyjątkiem Banga) cierpiącymi na to promieniowanie, Blast jest jednym z niewielu, którzy mogą walczyć i podbijać swoją nową formę kosmicznego horroru. Po próbie rozumowania Garou, Blast postanawia się zemścić, używając swoich portali w niesamowity sposób, by osaczyć Garou i prawie udaje mu się go pokonać. Po raz pierwszy widzimy najważniejszego bohatera w walce całej organizacji.

Pierwszy atak Blasta dosłownie przywołuje obraz symbolu nieskończoności, sugerując, że jego prawdziwa moc może być całkowicie nieograniczona. Siły wybuchowe polegają na zakrzywianiu wymiarów, które obejmuje manipulację grawitacją.. Podobnie jak Saitama, Blast wydaje się być bardzo zaniepokojony potencjalnymi konsekwencjami wykorzystania jego pełnej mocy i jest słuszny, jeśli chodzi o fundamentalne siły we wszechświecie. Z drugiej strony Garou posiada również moc światowej klasy boga, więc Blast nie ma innego wyjścia, jak wykorzystać całą swoją siłę. Ponieważ to, co jest zasadniczo wstępem do jego postaci, Blast spełnia oczekiwania. Jest niesamowicie inteligentny i potężny, współczuje Jarrowowi, zdając sobie sprawę, że jest pod kontrolą i próbuje go uratować w nadziei, że nadal można go uratować.

Blast może pokonać Jarrowa w One-Punch Man

Po tym, jak drażnił się sam autor sztuki, pojawił się na krótko, a następnie ponownie zniknął, bohater One-Punch Man, Blast, powraca i tym razem jest tutaj, by walczyć na serio! Przeciw Garou i przeciwstawiając się istocie emitującej promieniowanie, którego nigdy wcześniej nie widziałem. To może być jedna z najbardziej epickich bitew w całej serii.Cóż, podobnie jak Saitama, ma niezrównaną siłę.

Wen uderzył człowieka 166 Eksplozja Jarrowa

Saitama będzie musiał zmierzyć się z Garu w jego kosmicznej formie horroru u boku Blast.

Rozdział kończy się, gdy wściekli Saitama i Garu stoją naprzeciwko siebie, co może mieć potencjalnie tragiczne konsekwencje. One-Punch Man był w serii niesamowitych rozdziałów, pięknie ukazując te bitwy między istotami o boskich mocach, gdy bawią się siłami wszechświata. Ale jeśli Ziemia (i manga One Punch Man) miałyby trwać, Blast musi zebrać całą jego siłę, zanim będzie za późno.

Powiązane tematy: jeden człowiek uderza

Zaangażowany

logo Disneya

Śledź Alpha Beta Play i poznaj wszystkie nowości w grach wideo i anime Śledź nas w Google News

READ  WhatsApp | Cómo pausar la grabación de tus mensajes de audio | Notatki | Aplikacje | Smartfon | nd | nnni | DEPOR-PLAY