15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp odpowiada na żądanie w sieciach i zapewnia długo oczekiwaną funkcjonalność

  • WhatsApp to najpopularniejsza na świecie globalna aplikacja do przesyłania wiadomości, z prawie dwoma miliardami aktywnych użytkowników miesięcznie.
  • Usługa wiadomości meta przewyższyła WeChat z 1,2 miliardem użytkowników i Facebook Messenger z 988 milionami użytkowników na całym świecie.
  • Liczba unikalnych użytkowników WhatsApp na całym świecie wzrosła o 22% od początku 2020 r. do początku 2022 r. i oczekuje się, że do lipca tego roku osiągnie 2,26 miliarda unikalnych użytkowników.

W maju firma Meta, kierowana przez Marka Zuckerberga, ogłosiła, że ​​dokonała ważnej zmiany w interfejsie WhatsApp: pojawiły się reakcje na wiadomości.

Od tego samego dnia aktualizacja usługi przesyłania wiadomości miała już dostępne nowe narzędzie, które umożliwia odpowiadanie za pomocą emotikonów na dowolną wiadomość od innych kontaktów w dostarczaniu osobistym lub grupowym.

Ale było tylko sześć emotikonów, a ludzie w mediach społecznościowych zaczęli narzekać.

Czy jest ponad 3600 emotikonów, dlaczego więc jest włączonych tylko sześć? Tylko 0,16% dostępnego potencjału?

WhatsApp usłyszał wiadomość w sieci i wydaje się akceptować krytykę: wszystko wskazuje na to, że pozwoli użytkownikom wybrać emoji, z którym chcą wejść w interakcję, spośród wszystkich opcji oferowanych przez system.

ostatni wersja próbna WhatsAppna iOS i Androidzie, Masz już reakcję z emotikonami, które lubisz najbardziej.

Zgodnie z tym, co opublikowano w czwartek 30 czerwca Informacje WaBetaznany portal, który regularnie filtruje projekty WhatsApp i nowe pomysły, zmiana będzie niemal natychmiastowa.

WaBetaInfo odkrył, że WhatsApp Beta w wersji 2.22.156 (dla Androida) i WhatsApp Beta w wersji 22.14.071 (dla iOS) mają już opcję odpowiadania na wiadomości indywidualne i grupowe za pomocą dowolnego emoji dostępnego w widoku WhatsApp. klawiatura.

Sposób działania jest prosty (należy powiedzieć wielki sukces WhatsApp): po prostu dotknij otrzymanej wiadomości, na którą chcesz odpowiedzieć, a następnie dotknij ikony „+”, a ikony pojawią się z boku.

READ  Tak brutalnie wygląda DOOM Ray Traced w ruchu, nowy mod, który dodaje Ray Tracing do kultowego klasyka

w Androidklawiatura otwiera się automatycznie, aby wybrać dowolną z alternatywnych emotikonów.

w iOSEmoji są wymienione w sekcji z możliwością nawigacji.

Nowa funkcja umożliwia odpowiadanie na wiadomości WhatsApp dowolnym emoji

Po otwarciu wersji WhatsApp dla wszystkich, Możesz odpowiadać na wiadomości bez ograniczeń.

Jeden szczegół jest niejasny: czy sześć emotikonów, które pojawiają się domyślnie, można zmodyfikować, czy też WhatsApp „rozpoznaje” emotikony najczęściej używane przez każdego użytkownika i wyświetla je jako pierwsze na liście?

Według WaBetaInfo w najbliższych dniach wersja beta ustąpi miejsca najnowszej wersji, a nieograniczona i stabilna reakcja dotrze do wszystkich użytkowników aplikacji.

Czytaj teraz:

WhatsApp dołącza do boomu awatarów 3D i to jest jego propozycja

Marcelo Ebrard publikuje swój numer na WhatsApp i jest w błędzie

WhatsApp pojawia się z nowymi narzędziami do ochrony prywatności