25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odnaleźli ciało Meksykanina Carlosa Daniela, który zginął w wyniku zawalenia się mostu w Baltimore

Odnaleźli ciało Meksykanina Carlosa Daniela, który zginął w wyniku zawalenia się mostu w Baltimore

On Ciało Meksykanina Carlosa Daniela HernandezaKto pracował na moście Główny most zawalił się 26 marca w BaltimoreOn był Dziś odnalazły go władze amerykańskieMinister Spraw Zagranicznych potwierdził, Alicja Barcena.

Polecamy Państwu: Kim jest sześciu pracowników migrujących, którzy zginęli w wypadku na moście w Baltimore?

W wiadomości na swoich portalach społecznościowychPytanie, doradca Barcena Podkreślił, że Carlos Daniel Hernandez reprezentuje meksykańskich pracowników w Stanach Zjednoczonych.

„Składamy najszczersze kondolencje i wsparcie konsularne dla jego rodziny”.

the Sekretarz ds. stosunków zewnętrznych Podkreślił, że za pośrednictwem Konsulatu w Waszyngtonie oraz Generalnej Dyrekcji Ochrony Konsularnej i Planowania Strategicznego kontynuowany będzie stały kontakt z jego bliskimi. Carlosa Daniela Oraz innym członkom rodziny dotkniętym strasznymi wydarzeniami, aby zapewnili wszelkie niezbędne wsparcie.

Z Meksykanin Carlos Daniel HernandezKtóry również był obecny w samochodzie, a ciała czterech z sześciu osób zostały już wydobyte z wypadku, w którym doszło do wypadku Statek towarowy DaliKtóry ma 300 metrów długości i pływa pod banderą Singapuru, zderzył się z konstrukcją i ją zburzył.

FBI wszczyna śledztwo w sprawie zawalenia się mostu w Baltimore

On FBI zostało otwarte dzisiaj, 15 kwietnia 2024 r W sprawie zawalenia się mostu toczy się federalne dochodzenie – poinformował w poniedziałek „The Washington Post”, powołując się na urzędników zaznajomionych ze sprawą.

Badania będą skupiać się, przynajmniej częściowo, na: Statek towarowy Dali Gazeta podała, czy załoga opuściła port w Baltimore wiedząc, że na statku występują poważne problemy z systemami.

W zeszłym tygodniu szef amerykańskiej Krajowej Rady Bezpieczeństwa Transportu osobno powiedział Kongresowi, że w ramach dochodzenia w sprawie wypadku przeprowadził wywiady z kluczowym personelem statku towarowego.