25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znajdują w wodzie kolejne ciało, które może należeć do zaginionego Meksykanina

Znajdują w wodzie kolejne ciało, które może należeć do zaginionego Meksykanina

Władze 15 kwietnia tego roku Stany Zjednoczone Ameryki Wiadomość o odkryciu nowego ciała ofiary wypadku w
Most Baltimore

Gdzie Zginęło sześciu pracowników z Ameryki Łacińskiej.

On FBI Wszczął śledztwo, którego wysiłki skupią się na ustaleniu, czy załoga opuściła port w Baltimore, mimo że o tym wiedziała łódź Mówił poważnie Problemy z systemami I jego mechanizmy, według informacji amerykańskich mediów.

Minister spraw zagranicznych Meksyku,

Alicja Barcena

Podkreślił, że szczątki odnaleziono dzisiaj, w poniedziałek, po 20 dniach Wypadek na moście w Baltimore Odpowiada meksykańskiemu Carlosa Daniela Hernandezaktóry w chwili wypadku pracował w Stanach Zjednoczonych.


Subskrybuj nasz kanał na Telegramie

I trzymaj informacje w zasięgu ręki.

Ilu Meksykanów zginęło podczas zawalenia się mostu w Baltimore?

Do chwili obecnej osiągnięto całkowitą liczbę Ofiary Meksyku Zmarł później Zawalenie się mostu w Baltimore Skutki zderzenia A Statek towarowy Który miał stracić kontrolę i w końcu się rozbił Kluczowy most Francisa Scotta.

Należy jednak zauważyć, że zidentyfikowano także ciało gwatemalskiego Dorleana Castillo Cabrery. W tym momencie FBI Jest to już badane Przyczyna wypadku Aby wskazać potencjalnych urzędników.

27 marca
Sekretarz ds. stosunków zewnętrznych

(SRE) i ogłosił to Dotkniętych zostało 8 osób W wyniku zawalenia się mostu Baltimore trzy z nich MeksykanieNie ujawniono jednak żadnych dalszych szczegółów na temat pozostałych Meksykanów.

Różne raporty wskazują, że kontenerowiec stracił moc i z tego powodu zderzył się z kolumną wsporczą, powodując jego zapadnięcie się do rzeki Patapsco i śmierć sześciu osób, w tym Meksykanina. Carlosa Daniela Hernandeza.

adn40 jest zawsze ze mną. Zapisz się na naszą stronę internetową
Kanał WhatsAppa

I Noś informacje w dłoni.

READ  Co stanie się z biznesem Grupy Wagnera w Afryce? - DW - 28.06.2023