18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odkryj tę torebkę włoskiej marki, która obecnie robi furorę wśród fashionistek!

Odkryj tę torebkę włoskiej marki, która obecnie robi furorę wśród fashionistek!

Po kilkudziesięciu latach istnienia marka Prada nadal jest obecna w świecie mody. Rzeczywiście, dom mediolański nadal narzuca się wieloma artykułami.

W rzeczywistości niedawno zwróciła uwagę fashionistek swoimi powracającymi dodatkami. Odkryj w kolejnych liniach tę kultową torbę specjalnie odnowioną na rok 2023!

Prada: marka, która króluje do 2023 roku!

Prada jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych włoskich marek i ta reputacja istnieje już od dawna. W rzeczywistości mediolański dom dominuje w świecie mody od ponad wieku. Ponad sto lat później kobiety kochające elegancję i dystyngację nadal ją doceniają. Pomimo ostrej konkurencji, w 2023 roku nadal istnieje!

Świat mody bardzo się rozwinął od czasu pojawienia się sieci społecznościowych, zwłaszcza TikTok i Instagram. Nieskończona liczba nowych trendów i estetyk nigdy nie przestaje pojawiać się i zapełniać sieć. Czasami są to zupełnie nowe trendy, a czasami powracają stare style. W rzeczywistości „y2k” nadal zyskuje na popularności, a duże marki, takie jak Prada, przejmują go.

Krótko mówiąc, „y2k” wydobywa dość nostalgiczny akcent w stylu ubioru. Oczywiście trend ten odnosi się głównie do ubrań i akcesoriów z lat 2000., a wiele znanych nazwisk zauważyło, że ta estetyka zyskuje coraz większą popularność. Gucci, Prada, Dior i wielu innych wykorzystało okazję do ożywienia niektórych przedmiotów vintage!

Na przykład Dior niedawno ponownie go wypuścił i nadał nowy wygląd swojej torebce podsiodłowej. Ze strony Gucci, Horsebit również zwrócił na siebie uwagę. Jeden z wielkich włoskich domów mody również zaryzykował i podążył za trendem. W rzeczywistości Prada zawsze była zainteresowana odkrywaniem na nowo swoich kultowych akcesoriów w stylu vintage. Ostatnio pojawiła się torba od marki, która wzbudziła duże zainteresowanie!

Triumfalny powrót do Galerii na rok 2023!

Świat kocha nostalgię, a mediolański dom nie zawahał się wykorzystać tego niezaprzeczalnego faktu. Prada ciężko pracowała przez kilka lat, aby przywrócić te kultowe akcesoria. Było wiele kolaboracji i przynajmniej można powiedzieć, że pomysł się sprawdza. Najnowsza na liście to edycja 2023 torby Saffiano’s Galleria!

READ  Nadia Ferreira i Marc Anthony są potajemnie zaręczeni

W reedycji Galerii w Saffiano z 2023 roku Prada połączyła siły z Alexem Da Corte. Ten ostatni to wenezuelsko-amerykański artysta nie pozbawiony umiejętności. Wszyscy zgadzają się, że ta powracająca torba Prady jest nadal tak samo ceniona jak zawsze. W rzeczywistości daje poczucie oryginalnego klimatu, pozostając w stylu „y2k”!

A dla przypomnienia Galeria wyszła w 2007 roku i już wtedy robiła niemałe zamieszanie. Ponieważ projektanci mody coraz bardziej doceniają estetykę lat 2000., jej nowa wersja pojawia się w samą porę. Bardzo dobrze znamy Pradę i jej szykowne produkty. Tegoroczna reedycja torby na lato 2023 nadal ma elegancki design!

Wiedz jednak, że Prada gra na wszechstronności z Galerią w Saffiano. Ta ultranowoczesna torba pasuje do eleganckich stylizacji, ale można ją też ubrać w inny sposób. Możliwe jest również wyjście z domu z tym akcesorium w swobodnym ubraniu. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest to udana reedycja włoskiej marki.

Prada: ulubieniec gwiazd, wszechstronna torba!

Galleria in Saffiano by Prada to dodatek, którego nie może zabraknąć tego lata. W rzeczywistości ta torba z włoskiego domu już od dłuższego czasu jest w pełnym rozkwicie. W rzeczywistości legendarna aktorka Katie Holmes była widziana w tym akcesorium na ulicach Nowego Jorku. Najciekawsze jest to, że aktorka miała na sobie totalnie prosto wyglądającą torebkę.

Gwiazda filmowa miała na sobie białą koszulkę, dżinsy i okulary. Jednak Prada Saffiano Galleria idealnie pasuje do wyglądu Katie Holmes. Jedno jest pewne, nie tylko ona zakochała się w tym akcesorium włoskiej marki. Prawdopodobnie zobaczymy wielu celebrytów, którzy zaadoptują tę nową wersję torby na rok 2023!