29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oddaj mu pieniądze i pozwól mu odejść

Za pośrednictwem sieci społecznościowych krąży wideo, w którym Edwin Caz, wokalista Grupo Firme, przechodzi z koncertu do fana, który rzuca na scenę puszką piwa.

W nagraniu, które trwa ponad minutę, odnotowuje się reakcję wokalisty, gdy zorientuje się, że jeden z obecnych rzucił coś na scenę.

„Kto rzucił łódź? Kto to był, kto to był?”, pyta publiczność Edwin Kaze.

Ludzie zebrali się, aby usłyszeć sukcesy Grupo Firme, które wracają i wskazują na agresora.

„Proszę, zabierz go. Zrób mi przysługę, aby zrezygnować z koncertu, proszę. Oddaj mu pieniądze i pozwól mu opuścić imprezę, proszę”, prosi wokalista odpowiedzialny za wydarzenie.

Użytkownicy sieci społecznościowych pochwalili pracę Eduina Caza, która zwróciła uwagę na uprzejmy sposób, w jaki piosenkarka zwróciła się do sprawcy.

„Widzisz pokorę i wykształcenie wspaniałej osoby, a wykształcenie nie jest wyjątkiem, dżentelmen jak zawsze”.

„Co za szanowany i przewodowy sposób, aby wyciągnąć osobę godną upokorzenia, zabrali go w najbardziej przyjazny sposób, w jaki nawet zwrócili mu pieniądze… Ten artysta (sic!) jest dżentelmenem”.

„Eduin jest profesjonalistą, jeśli chodzi o radzenie sobie z takimi sytuacjami, mój szacunek, ponieważ nie stracił opanowania”.

„Wspaniale! Jak różni są wszyscy artyści, którzy zrobili im to samo. Ale inni całkowicie stracili kontrolę nad swoim Pentando Madres y Mucho más… Gratuluję Eduinowi Caezowi za zachowanie zdrowego rozsądku… (sic).”

„Nawet w tej sprawie jest chingon, człowiek zrobił to najlepiej, ci, którzy ich zaatakują powinni być uwięzieni, wiem, że Kumba jak ten, który wystrzelił w oko, ci, którzy to robią (sic!) przechodzą”, to niektóre z komentarzy opublikowane w sieciach społecznościowych.

READ  Wideo: Widz atakuje i zabija zapaśnika WWE w transmisji na żywo