20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obiecujący tytuł nie będzie już dostępny pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass

Obiecujący tytuł nie będzie już dostępny pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass

Nie możemy narzekać Microsoft sprawia nam ogromną radość. Wspominam o tym, ponieważ pionierska obsługa i znak rozpoznawczy marki Xbox zawsze zaskakują nas różnymi grami o niewątpliwej jakości. Na przykład niespodziewanie mogliśmy zobaczyć pojawienie się Dead Island 2.

I to się nie kończy, ponieważ wciąż odkrywamy każdą nową grę, która wkrótce pojawi się w Xbox Game Pass. Przyjrzyjmy się na przykład ogromnej liście adresów IP, które ma Activision-Blizzard i które zaczną pojawiać się już wkrótce, to niesamowite.

Ereban: Shadow Legacy nie pojawi się pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass

Chociaż jest wiele dobrych wiadomości na temat Xbox Game Pass, czasami żałujemy, że są rzeczy, na które Xbox często nie ma wpływu. Rozmawiamy o tym, ponieważ Eriban: Dziedzictwo Cienia Cierpi na opóźnienia, które powodują Tytuł nie uruchamia się pierwszego dnia w usłudze Xboxchociaż najpierw pojawi się na komputerach PC.

W tym tytule będziemy Ayaną, ostatnim potomkiem zapomnianej rasy. Wykorzystamy tajemnicze moce cienia i zaawansowane technologicznie gadżety. Idź pod przykrywką lub zabij, aby odkryć prawdę o naszej przeszłości. Pomimo tej wiadomości nie jest pewne, czy gra przestanie trafiać na usługę Xbox, wręcz przeciwnie, wiemy tylko, że nie będzie tego robić od dnia premiery. Bądź na bieżąco z aktualnościami w serwisie Xbox Generation. To jest adres.

READ  iPhone: Możesz więc używać telefonu komórkowego z systemem iOS tylko z dźwiękiem | Zagraj w DEPORA