19 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

O której i gdzie oglądać wiadomości o Pokémonach na żywo w Internecie

O której i gdzie oglądać wiadomości o Pokémonach na żywo w Internecie

SWygląda na to, że to nie wystarczyło, aby cieszyć się nowym Prezentacja partnerów Nintendo Direct, podczas której firma Pokémon Company ogłosiła własną konferencję..A stanie się to już za nieco niecały tydzień. Teraz nie potwierdzono, jakie treści zostaną wyemitowane w tej sekundzie, dlatego możemy nie mieć żadnych wieści związanych ze światem gier wideo. Nie byłaby to jednak sytuacja normalna, nie mówiąc już o najnowszych plotkach i sygnałach. W każdym razie dzisiaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć Pokemon prezentuje luty 2024.

Kiedy pojawią się prezenty Pokémon na luty 2024?

Jak wcześniej informowała firma Pokémon Company za pośrednictwem oficjalnego konta Pokémon Spain na Twitterze na X, data transmisji wydarzenia to: 27 lutego 2024 r. Tym samym będziemy mogli cieszyć się tą konferencją zaledwie sześć dni po konferencji Nintendo, która skupi się na grach firm trzecich.

O której godzinie odbędzie się premiera Pokémonów w lutym 2024 r.?

Kiedy nadejdzie czas, przedstawia Pokémona z lutego Będzie o trzeciej po południu czasu Półwyspu ArabskiegoNie będzie więc trzeba czekać do późnej nocy, aby zapoznać się z wiadomościami, które dla nas przygotowali.

Gdzie oglądać programy Pokemon

W tej chwili TPC nie potwierdziło czasu swojego istnienia Prezenty pokemonów , więc nie wiemy, jak długo będą nas trzymać na antenie. Potwierdzili miejsce wydania: Oficjalny kanał YouTube poświęconyPokemon Hiszpania. Dlatego stwierdza się, że będzie miał tłumaczenie na język hiszpański, co niewątpliwie docenimy.

Co mamy nadzieję zobaczyć w Pokémon Presents

Na razie trudno powiedzieć, co pokażą, choć na to wygląda Remake Pokemon White i Pokemon Black To jeden z moich największych ulubieńców. Jakiś czas temu deweloper powiedział nam, że być może pracuje nad czymś podobnym, choć nie jest to znane. Inną opcją byłoby Legends, ale z udziałem Legend wspomnianego pokolenia.

READ  HTC właśnie wypuściło nowy tablet i ma sens, że o nim nie słyszałeś