23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy model cyfrowej konsoli PlayStation 5 został już sprzedany w Australii

Redakcyjny: gry / Serwis społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum

Chociaż kontrolery są wprowadzane na rynek w wersji, która zapewnia, że ​​wszystko działa i jest produktem, który nie sprawia użytkownikom problemów, upływu czasu i postępów czy możliwości w procesach produkcyjnych Otwierają drzwi do różnych recenzji. Na przykład w przypadku PlayStation 5W zeszłym miesiącu pojawiły się informacje nakreślające plany Sony dotyczące nowego modelu konsoli w wersji cyfrowej., choć w jego konstrukcji nie nastąpiły żadne większe zmiany i wydaje się, że jest już na rynku.

Recenzja PS5 waży mniej i ma wadę u podstawy

Według raportu autorstwa Naciśnij przycisk start, nowy model PS5 Pojawił się w Australii, a jego kod modelu to CFI-1102A. Pod względem designu konsola nie ma żadnych zmian w stosunku do oryginalnej wersji, ale uderzające jest to, że istnieją dwa szczegóły, które odpowiadają wyciekowi nowego modelu, który ma trafić jako pierwszy na rynek japoński.

W tym sensie CFI-1102A PS5 waży mniej, a dokładnie 300 gramów, co potwierdza, że ​​przy tej recenzji konsola schodzi z wagi 3,9 kg. do 3,6 kg. Podobnie potwierdzono, że śruba służąca do mocowania PS5 do podstawy w celu ustawienia go poziomo nie wymaga już śrubokręta, ponieważ można go teraz obracać i regulować ręcznie.

Powiązane wideo: recenzja PlayStation 5

Mówi się, że Sony już pracuje nad przeprojektowaniem PlayStation 5

Zgodnie z raportem, ta zmiana modelu dotyczy tylko PS5 w wersji cyfrowej, a nie wersji z odtwarzaczem płyt, i potwierdza się, że cała wymieniona konsola faktycznie należy do modelu CFI-1102A.

Na razie nie ma więcej informacji, co ten nowy model ma w środku, choć nie byłoby dziwne, gdyby miał jakieś modyfikacje w niektórych częściach lub w częściach innej jakości, choć pewnie by się założyło, że będzie bardziej wytrzymały. W związku z tym wystarczy przeprowadzić dochodzenie online, aby dowiedzieć się, że jednym z problemów przedstawianych przez konsolę jest czułość jej portu HDMI, który wydaje się nie opierać gwałtownym ruchom, co jest jednym z powodów, dla których niektóre PS5 mają. Została wysłana do specjalistycznych zakładów naprawczych.

READ  NASA zdołała przenieść ludzi na Międzynarodową Stację Kosmiczną, nowy zakład komunikacji kosmicznej

Śledź nas na LEVEL UP.

Źródło