2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy Anticheat EA zniekształca premierę FIFA 23 na PC

zaktualizowany: Jest rozwiązanie, które możesz zagrać FIFA 23 na komputerze bez pojawienia się problemu z Przeciwko ściąganiu. Jest to popularna łatka naprawiająca wiele sytuacji w systemie Windows i jest Uruchom program uruchamiający Electronic Arts jako administrator. Ale uważaj, EA ma dwa wyrzutnie. mieć Początekjedno z życia, i EA Play.

W przypadku EA Play, przynajmniej w naszych testach, gra się nie uruchomiła Nawet jako administrator. Działa jednak w pochodzeniu. Jeśli więc nie możesz się doczekać gry w FIFA 23 na PC, zalecamy zainstalowanie Origin zamiast EA Play.


oryginalne wiadomości:

The gracze FIFA 23 na komputerze Znaleźli ścianę nie do pokonania, jeśli chodzi o grę. nowa usługa EA anty-cheat Poniósł porażkę w najgorszych chwilach, dopiero gdy drzwi zostały otwarte dla moich graczy EA Play Pro.

Premiera FIFA 23 30 wrześniaIstnieje jednak kilka sposobów na wczesną grę. Jednym z nich była subskrypcja EA Play Pro, usługi dającej pełny dostęp do wszystkich gier firmy na PC.

Chociaż początkowo wskazywał, że będzie to 27 września, kiedy ten dostęp zostanie włączony, w ostatnich dniach ten sam operator wskazał nową datę: 26 września. Dopiero około 16:00, wraz z EA Access na konsoli, można było zacząć grać. Jednak tak nie było na PC. Dostęp jest włączony, ale nowy AntiCheat wyświetla błąd i nie pozwala na uruchomienie gry.

Więc można to zobaczyć w Wiele skarg na portalach społecznościowych. Można to łatwo sprawdzić, subskrybując usługę na komputerze. Kiedy próbujesz zagrać w FIFA 23, wcześniej wyskakuje ekran pokazujący fatalny los: „Usługa Anti-Cheat EA napotkała błąd. Uruchom ponownie grę”.

READ  Snapdragon 8 Gen 1, 65 W i... Zniżka 100 €

Jak zwykle, Ponowne uruchomienie gry niewiele pomaga. Po raz kolejny znajdziemy błąd minionych dni. EA Sports postara się rozwiązać problem z pełnym bezpieczeństwem. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to długo dla graczy, których chęć wypróbowania FIFA 23 jest podsłuchiwana.

EA wprowadziło kilka tygodni temu nowy AntiCheat. Zrobiłem to dlaStwórz bezpieczne i uczciwe doświadczenie dla wszystkich ludzi’, jak można przeczytać w jego książce Wydanie. Oczywiste jest, że taki system jest niezbędny na komputerze PC. Na PC jest wiele kodów, a w tym roku plus wersja Origin jest na tym samym poziomie co konsole Następne pokolenie i jej skrzyżowanieDlatego ważne jest, aby mieć dobry system, który natychmiast odrzuca oszustów.

Tego typu sytuacje są powszechne na PC. Jeśli chodzi o usługi antypirackie lub oszustwa, w końcu Najszybszym użytkownikiem, który uruchomi grę, jest ten, który poniesie konsekwencje Niezdolny do logowania. Mamy nadzieję, że problem zostanie jak najszybciej rozwiązany.