2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tylko 2% udaje się znaleźć inne słowo w wirusowej układance – Naucz mnie o nauce

To ćwiczenie nie tylko pozwoli ci się oderwać i na chwilę rozerwać, ale także pomoże ci rozwinąć zamiłowanie do gier wizualnych. Z jego pomocą możesz trenować swój mózg i utrzymywać go w aktywności, aby rozwijać logiczne myślenie, uczyć się rozwiązywania codziennych problemów, podejmować decyzje i lepiej pracować w środowisku.

Mózg to super maszyna, która czasami może nas zdradzić, ponieważ pozwala na impulsywne myślenie i z kolei wyciąga wnioski, które mogą być całkowicie błędne. Zwłaszcza w wyzwaniach wizualnych, w których zniekształcone przedmioty i kształty są prezentowane w celu zmylenia percepcji wzrokowej, a tym samym niemożności uzyskania prawidłowej odpowiedzi.

W tej chwili zagadki Wizualizacje stały się zjawiskiem globalnym, ponieważ stanowią wyzwanie i pomagają ocenić aktywność mózgu oraz satysfakcję uczestników. Kolejne wyzwanie stworzone przez zespół w wspaniały guru Wyświetla arkusz kalkulacyjny ze słowem Jałmużna Jednak ta forma nie jest idealna bo jest poważny błąd, pod tym obrazem kryje się słowo, które nie należy do zamówienia, Twoim zadaniem jest odnalezienie go przed terminem.

Znajdź inne słowo w 4 sekundy

obrazek: wspaniały guru

W rzeczywistości tego typu gra nie jest skierowana do konkretnej grupy odbiorców, każdy może się nią cieszyć, jest odpowiednia dla osób, które chcą wyjść poza swoje granice, stworzyć zdrową konkurencję, pobudzić umysł i dobrze się bawić, którzy mogą brać udział w tego typu wyzwania.

Gdzie jest inne słowo?

Przewiń w dół, aby znaleźć odpowiedź.

obrazek: wspaniały guru

Jeśli udało Ci się znaleźć inne słowo na czas, pogratulujmy Ci, bo byłeś świetnym uczestnikiem i potrafiłeś w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Sugerujemy ciągłe doskonalenie się dzięki innym wizualnym wyzwaniom, takim jak wyszukiwanie słów, krzyżówka, sudoku itp.

Dziel się wiedzą, dziel się wiedzą.