25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nordex przechodzi na transakcję 45 MW w Polsce

Energia dzisiaj

Środa, 7 lipca 2021, 15:45

Obraz shutterstock.com

Niemiecki producent Nordex ogłosił, że nabył od szwedzkiego dewelopera OX2 linię turbin o mocy 45 megawatów (megawatów) do projektu w Polsce.

Nordex dostarczy 15 turbin N117/3000 do farmy wiatrowej Haslev we wschodniej prowincji Masovsky.

Umowa ta obejmuje 30-letnią umowę serwisową premium. Oczekuje się, że farma wiatrowa zacznie działać do 2023 roku.

Całkowite wytwarzanie czystej energii to ok. Według Nordex, 130 gigawatów (gigawatogodzin) rocznie odpowiada rocznemu zużyciu energii elektrycznej około 30 000 domów.

Wesprzyj BUDAPESZT BUSINESS JOURNAL

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są prawdziwe, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie walczą o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoli im dalej osiągać sukcesy bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania swoich czytelników jako ich najważniejszych partnerów.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support PPJ i możesz wybrać, jak często i jak często możesz wysyłać nam swoje wpłaty.

READ  Syryjska matka przytula chorą matkę w Polsce | Międzynarodowy