20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niezidentyfikowany mężczyzna atakuje kulami autobus szkolny w Bogocie – DW – 04.04.2024

Niezidentyfikowany mężczyzna atakuje kulami autobus szkolny w Bogocie – DW – 04.04.2024

Dzisiaj, w środę (03.04.2024), autobus przewożący 21 dzieci został zaatakowany przez kierowcę innego pojazdu w rejonie na północ od Bogoty, stolicy kraju. KolumbiaKiedy szedł do placówki szkolnej.

Na nagraniu wideo nagranym przez obserwatora jadącego drogą szkolną widać, jak kierowca furgonetki goni autobus, przyspiesza i zmienia pas w związku z rzekomą kłótnią z kierowcą jednostki szkolnej.

Samochód wiozący nieletnich jechał w tym czasie do prywatnej szkoły znajdującej się w gminie Tingo, półtorej godziny drogi od stolicy Kolumbii.

Badają fakty

Według lokalnych mediów kierowca ciężarówki oddał kilka strzałów z broni palnej w stronę szkolnego autobusu, a na monitorze wideo zarejestrowano kilka zderzeń z ciałem.

Liczne strzały oddane przez mężczyznę, którego tożsamość nie została ujawniona, nikomu nie zaszkodziły, ale przestraszyły 21 nieletnich znajdujących się w autobusie.

Na nagraniach widać cały moment konfrontacji, a obserwator próbuje uspokoić nieletnich na pokładzie samolotu.

Władze badają fakty, aby znaleźć osobę odpowiedzialną i podjąć niezbędne środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów.

mg (EFE, El Espectador)

Idź do szkoły w szpitalu

Ta przeglądarka nie obsługuje komponentu wideo.

READ  Kobieta, która wraca z wakacji, zastaje swój dom pod gruzami