23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jose Andres |  Hiszpański szef kuchni twierdzi, że armia izraelska zaatakowała martwych pracowników jego organizacji pozarządowej „samochód po samochodzie”

Jose Andres | Hiszpański szef kuchni twierdzi, że armia izraelska zaatakowała martwych pracowników jego organizacji pozarządowej „samochód po samochodzie”

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis,

Szef kuchni stwierdził, że nie był to błąd, a raczej celowy atak.

  • autor, Redakcja
  • Rola, Wiadomości ze świata BBC

Założyciel World Central Kitchen, szef kuchni José Andrés, oskarżył siły izraelskie w Gazie o ataki na jego pracowników humanitarnych „systematycznie, jeden samochód po drugim”.

Atak rakietowy w ten poniedziałek Zginęło 7 jego pracowników Dodał, że nie jest to pomyłka, powtarzając, że armia izraelska została poinformowana o jego posunięciach.

Zginęli pracownicy WCK z Australii, Kanady, Polski, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, podobnie jak palestyński kolega.

Izrael przyznaje się do ataku To był „straszny błąd” Wydał przeprosiny. Obiecał także przeprowadzenie niezależnego śledztwa.

READ  Francuz zabija Niemca w Paryżu i krzyczy „Allahu Akbar” – DW – 03.12.2023