28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niepublikowane, filtrowane zdjęcie Vicente Fernándeza jako dziecka; Tak wyglądał „El Charro de Huentitán”.

W ostatnią niedzielę 12 grudnia świat muzyczny obudził się na niefortunne wieści, które potwierdziły wrażliwą śmierć słynnego piosenkarza, Vicente Fernandezi Uważany za jednego z największych idoli w kraju.

Kilka miesięcy po hospitalizacji „El Charro de Huentitán” stracił życie po tym, jak doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu po zdiagnozowaniu u niego zapalenia płuc, choroby, która zakończyła się poważnym uszkodzeniem jednego z jego płuc.

Po potwierdzeniu wiadomości rodzina Fernandez wystąpiła w jednym z najbardziej emocjonalnych momentów w historii meksykańskiej telewizji z poruszającymi pogrzebowymi „nagłówkami”, które przykuły uwagę mediów przez wiele dni.

Ostatecznie szczątki piosenkarza zostały przewiezione do Rancho Los Tres Potrillos, gdzie są pochowane. Oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach świątynia Ku pamięci największego idola meksykańskiej muzyki.

Piosenkarka zmarła w ostatnią niedzielę. Zdjęcie: Instagram

Udostępnij nieopublikowane zdjęcie piosenkarza

Zamieściła w mediach społecznościowych niepublikowane zdjęcie przedstawiające wyjątkowy moment w życiu tłumaczki piosenek takich jak „Volver, Volver”, „Por tu maldito amor” i „Hermoso feeling”.

Użytkownik Instagrama „México por el tiempo” przesłał a Na planie widzimy dzieciństwo Don Chianti., jeden aspekt jego życia jest mało znany i zawsze woli odłożyć go na bok, ponieważ rzadko o nim mówi.

Na zdjęciu widzimy słynnego piosenkarza, który twierdzi, że jest w W wieku czterech lat, otoczony całą rodziną. Wygląda na to, że obok niego jego matka niesie jednego z jego braci. Po drugiej stronie będzie jego ojciec z jedną z jego sióstr.

Zgodnie z oczekiwaniami, post stał się wirusowy, ponieważ setki internautów podziękowało swoim internautom za przesłanie tego typu obrazów. „Najlepszy piosenkarz”, „Co za wspomnienie” i „Wielkie uznanie” to tylko niektóre z komentarzy, które spowodowały niepublikowane zdjęcie Vicente Fernandez.

Piosenkarz jest w dzieciństwie. Zdjęcie: Instagram

Czytaj

Co się stało z Chavą? „Chłopiec”, który grał Vicente Fernandeza w „Półtora przeciwko światu”

Co robi Alejandra Fernandez, adoptowana córka Vicente Fernandez?

READ  Film z Lalo Moura dotykającym tyłka fana | Sławny