24 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spider-Man No Way Home: Wyjaśnienie Spider-Man No Way Home | Co się stało i co to znaczy | Wyjaśnienie zakończenia | Filmy Marvela | MCU | Sława

Uwaga, ostrzeżenie o hamowaniu. Po ujawnieniu jego tożsamości przez Mysterio, w „Peter Parker (Tom Holland) musi radzić sobie z nękaniem ze strony prasy i ludzi, którzy uważają go za Wróg Publiczny nr 1. Chociaż stara się żyć dalej, widząc, że dotyczy to również jego najlepszego przyjaciela i dziewczyny, postanawia szukać z pomocą Doktora Strange.

więcej informacji: Wyjaśnienie scen po napisach do „Spider-Man: No Way Home”

Stephen oferuje mu zaklęcie, które sprawia, że ​​cały świat zapomina, że ​​Peter jest Spider-Manem, a Parker się zgadza, ale w trakcie tego nakazuje pewne zmiany, które zmieniają magię Strange i prowadzą do wieloświata. Jednak w tym momencie były Najwyższy Mag pomyślał, że udało mu się powstrzymać nieszczęście.

Tylko wtedy, gdy plik Doktor Octupus (Alfred Molina) atakuje Petera, podczas gdy bohater-pająk próbuje porozmawiać z jednym z dyrektorów ds. rekrutacji w MIT (MIT), Strange rozumie, że złoczyńcy z innych wszechświatów zaczęli sprawiać kłopoty, więc przenosi Octaviusa i Parkera do swojego piwnica tak jak zielony krążek (William Dafoe).

więcej informacji: Jak oglądasz film „Spider-Man: No Way Home”?

Doktor Strange rzuca zaklęcie, aby świat zapomniał, że Peter Parker to Spider-Man (zdjęcie: Sony Pictures)

Co wydarzyło się na końcu „Spider-Man: Nie ma drogi do domu”?

Po otrzymaniu instrukcji od Strange’a i artefaktu, który pozwala mu wysyłać złych do specjalnych cel, Peterowi udaje się schwytać Electro i Sandmana. Po zebraniu pięciu złoczyńców (oblężony Jaszczur Stephena i Normana Osborne’a pozornie odzyskują kontrolę i szukają Parkera), czarodziej przygotowuje się do wysłania ich do ich własnych wszechświatów.

Ale kiedy Peter zdał sobie sprawę, że większość z nich umarła w swojej rzeczywistości, zaproponował im pomoc. Oczywiście bardzo dziwne istoty Ukradnij skrzynię zawierającą amulet i zamknij figurkę Benedicta Cumberbatcha w Lustrzanym Wymiarze.

Aby „wyleczyć” pięciu złoczyńców i zapobiec ich śmierci w ich światach, Peter zabiera ich do mieszkania Happy’a i zaczyna robić testy. Chociaż udaje mu się zresetować chip inhibitora Doktora Octopusa, Zielony Goblin odzyskuje kontrolę i atakuje Spider-Mana, podczas gdy reszta ucieka.

w konfrontacji z zielony krążek umierasz Mój ParkerNie bez powiedzenia z klasycznego przemówienia wuja Bena: „Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”. Policja próbuje aresztować Petera, ale udaje mu się uciec, ale jest zasmucony i czuje się winny z powodu tragicznego losu ciotki.

Tymczasem MJ i Ned dowiadują się, co się dzieje z wiadomości i komentarzy Johna Jonaha Jamesona. Rozdarty między użyciem pudełka, aby wysłać Złowrogą Piątkę do prawdy, a czekaniem na wieści od Petera, Ned przypadkowo używa Pierścienia Procy do otwierania portali i szukania swojego najlepszego przyjaciela, ale zamiast tego znajduje inne pająki. – Człowiek, a konkretnie, aby Andrzej Garfield s Tobey Maguire.

Oboje spotykają Spider-Mana z Dać mu odpoczynek i pomóc mu zatrzymać Wyspy Phelan.Razem opracowują antidotum na Sinistera i po rozmowie o tym, kto jest najgorszym Spider-Manem, pajęczynach i innych pytaniach fanów, czekają na rywali pod Statuą Wolności.

więcej informacji: Czy Spider-Man: No Way Home będzie dostępny w Disney Plus?

Green Goblin May Parker ginie po zniszczeniu mieszkania Happy w filmie
Zielona Elfka May Parker zginęła po zniszczeniu mieszkania Happy’ego w „Spider-Man: No Way Home” (fot. Sony Pictures)

Co oznacza zakończenie „Spider-Man: No Way Home”?

Electro, Lizard i Sandman jako pierwsi przybywają na randkę i mierzą się z całą trójką człowiek Pająk, który nie jest używany do pracy zespołowej, ale początkowo nie działa dobrze. Jednak Peter de Holland koordynował je i był w stanie wyleczyć obu złych.

Chociaż Doktor Octopus pomaga im pokonać Electro, wciąż muszą zmierzyć się z Zielonym Goblinem. Ostatecznie holenderski Spider-Man jest tym, który pokonuje Normana Opsborna, ale smutek po śmierci ciotki prowadzi go do prawie zabicia go, jednak Spider-Man McGuire’a interweniuje i uniemożliwia jego odpowiednikowi obranie złej drogi. Chociaż ranny w tym procesie, z pomocą postaci Garfielda, udaje mu się wstrzyknąć lekarstwo ojcu Harry’ego.

Kiedy Doktor Strange jest gotowy do rzucenia zaklęcia, które wyśle ​​Sinister Five i innego Spider-Mana do ich własnych wszechświatów, wszystko wymyka się spod kontroli, a liczne złamania powodują, że inni złoczyńcy, którzy znają Spider-Mana, próbują przejść. Jedynym sposobem, aby im zapobiec, jest użycie oryginalnego zaklęcia, czyli wszyscy bez wyjątku zapomną Petera Parkera.

Pomimo tego, co to oznacza, Peter Tom Holland zgadza się i żegna się ze swoją dziewczyną i najlepszym przyjacielem, obiecując, że odnajdzie ich później. Pięciu złych bohaterów i innych pająków powraca do swojej rzeczywistości, a świat zapomina, że ​​Peter Parker jest Spider-Manem i woli trzymać się z daleka od MJ’a i Neda, aby ich nie narażać.

„To nowy początek dla superbohatera, ponieważ nikt go nie pamięta, a on nie ma technologii Starka, więc musi stworzyć własny garnitur i narzędzia, których potrzebuje do walki z przestępczością. Ponadto nowy film Marvela pozostawia wiele pytań, które prawdopodobnie zostanie wyjaśnione później. Co oznacza pojawienie się Matta? Murdoch / Daredevil? Kim tak naprawdę jest J. Jonah Jamenson i jak przyszedł na ten świat? Dlaczego Ned ma takie uprawnienia? Co się stanie z Peterem? Co się stanie z złoczyńców po ich nawróceniu? Kim są postacie, które próbowały się przedostać? Ile lat ma drugi Spider-Man?

Co więcej,”Spider-Man: Nie ma miejsca na domMa dwie sceny po napisie i pozostawia więcej pytań.Na początku okazuje się, że Eddie Brock/Venom również przybył do tego uniwersum i chociaż powrócił po zaklęciu Dziwne, część Symbiote pozostaje w tym świecie.Podczas gdy drugi dodatkowa scena to podgląd dla „”.

na końcu filmu
Pod koniec „Spider-Man: No Way Home” Peter Parker porzuca swoją dziewczynę i najlepszego przyjaciela, aby ich chronić (Zdjęcie: Sony Pictures)

READ  Co się stało z Edwardem Furlongiem, aktorem, który grał Johna Connora w Terminatorze?