23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy vs Polska przewidywania, zakłady i kursy│18 maja 2024

Niemcy vs Polska przewidywania, zakłady i kursy│18 maja 2024

Hokej. Puchar Świata 2024
Niemcy kontra Polska
Miejsce: Ostrava Arena (Ostrawa, Czechy)

18 maja 2024 roku na lodowisku Ostrava Arena w Ostrawie odbędzie się mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2024, gdzie zmierzą się reprezentacje Niemiec i Polski. Prognoza sportowa przygotowana przez naszą redakcję.


Reprezentacja Niemiec stopniowo zmierza w stronę play-offów Mistrzostw Świata 2024, co nie jest zaskakujące, ponieważ Niemcy w ostatnich Mistrzostwach Świata zajęli drugie miejsce, więc teraz ich celem jest rozwiązanie dużych problemów. Inną sprawą jest to, że poziom uczestników konkursu znacznie wzrósł w porównaniu z rokiem poprzednim. Jednocześnie jest mało prawdopodobne, aby „trójkolorowi” doczekali się najsilniejszego zawodnika w kraju, Leona Draisita. Tak, jego Edmonton jest bliski eliminacji z Pucharu Stanleya, ale jest mało prawdopodobne, aby po tak trudnym sezonie zdecydował się na grę w reprezentacji. Bez niego drużyna Harolda Griesa pokonała już dwóch bezpośrednich rywali, pokonując Słowaków i Łotyszy odpowiednio 6:4 i 8:1.


Reprezentacja Polski po raz pierwszy od dwóch dekad wróciła do elity światowego hokeja, jednak ten wyjazd „biało-czerwonych” ma charakter wyłącznie informacyjny. Wreszcie mają szansę sprawdzić się w starciu z najsilniejszymi zespołami na świecie, ale nic więcej. Chociaż wprowadzenie konkursu poszło im bardzo dobrze. Już w pierwszym meczu Polacy zremisowali w głównym czasie meczu z Łotyszkami, którzy rok temu byli brązowymi medalistami mistrzostw świata, ale w dogrywce przegrali 4:5. To był koniec wyczynów podopiecznych Roberta Calibera, którzy w kolejnych meczach zaczęli doświadczać jednej porażki za drugą, przez co spadli na ostatnie miejsce w grupie B i ryzykowali spadek z elitarnej ligi.

READ  Polska o fundusz pomocy dla Ukrainy ze skonfiskowanym rosyjskim majątkiem

.

Dane, które należy wziąć pod uwagę

  • Niemcy wygrały oba swoje poprzednie mecze z Polską.
  • W dwóch poprzednich meczach Niemcy strzelili co najmniej cztery gole przeciwko Polsce.
  • Polska w dwóch poprzednich meczach przeciwko Niemcom strzeliła mniej niż dwa gole.

.

Prognoza meczu

Niemiecka drużyna skutecznie prowadzi w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2024, choć choć dotkliwie przegrała ze Szwecją i Amerykanami, to te drużyny są faworytami grupy i trudno z nimi konkurować. . Jednak w obu meczach z bezpośrednimi rywalami podopieczni Harolda Kreisa z łatwością pokonali Słowaków i Łotyszów odpowiednio 6:4 i 8:1. Teraz tricolor będzie musiał zmierzyć się jedynie z outsiderami Grupy B, aby zakwalifikować się do play-offów. To zadanie wydaje się im wykonalne, a konflikt z Polakami powinien być szczególnie łatwy. W związku z tym zaleca się obstawianie zwycięstwa drużyny niemieckiej z handicapem (-3,5) i kursem 1,80.

Na Mistrzostwach Świata w 2024 roku Niemcy straciły po sześć goli przeciwko Szwecji i Amerykanom, ale strzeliły odpowiednio sześć i osiem goli przeciwko bezpośrednim rywalom, Słowakom i Łotyszom. . Polska też przyjechała na mundial, żeby udowodnić swoją wartość, a nie po to, by być w pełni sił w obronie, dlatego w pierwszym meczu z radością i pasją zmierzyły się z Łotyszami: 4-5. W bezpośrednim starciu dwie inteligentne drużyny powinny zagrać skutecznie, dlatego najlepszą opcją do przewidywania jest kurs bliski 1,65 na 5,5 goli łącznie, a powyżej 4,5 gola warto stawiać osobną stawką. 1,79 sumy indywidualnej niemieckiej drużyny.

Nasza prognoza: Handicap (-3,5) na zwycięstwo drużyny niemieckiej po kursie 1,80.