2 maja, 2024

Niemcy pokonują Stany Zjednoczone w Connecticut

Uważaj, Meksyk! Niemcy Obudziłem się po raz pierwszy Juliana Nagelsmanna Pokonany 1-3 Zjednoczone państwoktóry choć przejął inicjatywę, nie był w stanie powstrzymać potęgi krzyżackiej.

Było to dopiero trzecie zwycięstwo w ośmiu meczach w 2023 roku Germanschaft umieraKto popadł w kryzys, został zwolniony Hansiego Flicka Postawić na nowy projekt z Nagelsmannem, a niecały rok dzieli go od rozegrania Mistrzostw Europy na własnym boisku.

W 27. minucie Christiana Pulisica Przejechał kilka metrów bez nacisku ze strony przeciwnika, a przed wejściem w teren złapał go prawą ręką, z którą nie mógł nic zrobić. Tera Stegena Na 1-0.

Zaczęły pojawiać się duchy, ale Niemcy pokazali hierarchię, zdobyli posiadanie i wyrównali Ilkay GundoganW 39. minucie wykorzystał odbicie Matta Turnera i wyrównał wynik.

W suplemencie Niemcy Storm pokazał niedociągnięcia w północnoamerykańskiej obronie i zdobył bramkę w 58. minucie Niklasa Volkruga. Już po trzech minutach przyszła kolej na Krzyżacki Klejnot. Jamal Musiałapo nim Volkrug Ten po prostu wepchnął piłkę do siatki.

Od rundy 16 Katar 2022, Kiedy przegrali z Holandią, USA nie pozwoliły na trzy gole.

Możesz być także zainteresowany: Cristiano Ronaldo szuka nowego rekordu w reprezentacji Portugalii