28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwycięzcy i przegrani drugiego dnia

Rozgrywający, którzy biegali, znaleźli dogodne pozycje, Baltimore przejął talent z pierwszej rundy, podczas gdy rozgrywający przesunęli się do trzeciej rundy.

Drugi dzień Projekt 2022 zakończone zamknięciem Druga i trzecia runda loterii.

Po 73 zmianach dziennie jest to idealny moment, aby podsumować, kim są Zwycięzcy i przegrani drugiego dnia.

Bez wątpienia dzisiejsi najwięksi zwycięzcy byli Baltimore krukiktórzy znaleźli talent z pierwszej rundy i potencjalnych natychmiastowych starterów, aby zwiększyć swój skład w przyszłości.

Po solidnej pracy w pierwszej rundzie z bezpieczeństwem Notre Dame, Kyle Hamilton i Iowa Center Tyler Linderbaum, Baltimore Wzmocnij obronę zewnętrznymi plecami David Ogaboz Michigan, w drugiej rundzie i w defensywie Travis Jones Od UConn w iii.

Według Scouts Inc. , Ojabu Był najwyżej ocenianym zewnętrznym rozgrywającym w drafcie i został osiągnięty Baltimore W zmianie numer 13 drugiego dnia, podczas gdy Jones Uznano ją za trzecią najlepszą interwencję defensywną dostępną w projekcie.

Druga runda oznaczała również zwycięstwo biegaczektóry widział trzech potencjalnych graczy odchodzących przed przybyciem drugiego rozgrywającego.

Sala Prasowa osiągnąć Nowy Jork odrzutowce Jeżeli w poście nie ma wyraźnego tytułu, Ken Walker III Wzmocni niektórych potrzebujących Seattle Seahawks s James gotuje Ma misję zapłonu w tle bez iskry w rachunki za bawole.

Wszystkie trzy zapowiadają się na natychmiastowy start dla nowych zespołów.

Ale to nie była dobra wiadomość, są też przegrani trzech graczy, którzy stali się utalentowanymi kandydatami w pierwszej rundzie i musieli czekać do trzeciej rundy, aby usłyszeć swoje nazwiska.

Po pierwsze, rozgrywający Cincinnati, Czytelnik DesmondPrzybył do Sokoły z Atlanty W dziesiątej sesji trzeciej sesji Malik Willis Wolność spadła na 22. piętro z Tytani z Tennessee i Karolina Panthers ratować Matowy Koral Ole Miss jest pod numerem 30.

READ  Meksyk zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu FIFA. Brazylia jest pierwsza

Przed projektem spodziewano się, że przynajmniej Ryder Willis Poślizgną się w pierwszej rundzie, a nawet długopis, zbieranie, układanie, koło Zaczyna być postrzegany jako możliwość na dole pierwszej rundy lub w najgorszym razie na pierwszym miejscu w drugiej rundzie, a jednak wszyscy pozostali na swoich miejscach dłużej niż oczekiwano.

Jedynym rozgrywającym wybranym w pierwszej rundzie był Kenny Pickett z Pittsburgha, 20. w klasyfikacji generalnej ze Steelers.