3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niektóre pojawią się w poprzednich modelach

Niektóre pojawią się w poprzednich modelach

Sztuczna inteligencja dotrze do kolejnych stacji za wyjątkiem nowego Galaxy S24, który zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu

Galaxy S24 nie będzie jedynym telefonem Samsunga wyposażonym w funkcje oparte na sztucznej inteligencji

Plany Samsunga dotyczące swoich urządzeń obejmują uczynienie ich tak inteligentnymi, jak to tylko możliwe, a Galaxy S24 jako pierwszy będzie mógł cieszyć się tymi wszystkimi nowymi funkcjami. Ale nie będą jedyni, bo południowokoreańska firma właśnie pokazała swoje karty w tej sprawie W jaki sposób te funkcje są zintegrowane z poprzednimi modelami? Podobnie jak Galaxy S23.

One UI 6.1 będzie wersją, która pozwoli urządzeniom Samsunga cieszyć się inteligentnymi funkcjami Co stawia je na tym samym lub wyższym poziomie niż Google Pixel. Plotki o tej wersji są ciągłe, ponieważ mogliśmy zobaczyć przebłyski wszystkiego, co przygotował Samsung, na przykład tłumacz rozmów błyskawicznych.

Inteligentne funkcje One UI 6.1 nie będą dostępne wyłącznie w Samsungu Galaxy S24

To sam Samsung ujawnił wszystkie plany dotyczące sztucznej inteligencji na najbliższe lata. Właściwie firma chce to wyjaśnić Sztuczna inteligencja będzie siłą dla Twoich urządzeńprezentując pierwszą funkcję AI w Galaxy S24.

Zakład jest ciekawy, ale jeszcze bardziej zaskakujący niż… Samsung nie chce ograniczać tych zmian do swoich nowych urządzeń peryferyjnych. W ramach wystawy CES w Las Vegas 2024 wskazał także, że te funkcje wykorzystujące sztuczną inteligencję dotrą do terminali, które już zostały uruchomione, ale wcale nie.

Chociaż nie ma jeszcze listy od Samsunga, urządzeniami, które będą kompatybilne z niektórymi funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, będą: Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra Będąc w części składanej dosięgną jedynie Zed Fold 5 i Zed Flip 5.

Są to stacje z najwyższej półki Choć jest to logiczny krok, istniała nadzieja, że ​​Samsung dołoży wszelkich starań, aby wprowadzić sztuczną inteligencję w perspektywie średnioterminowej. Oczywiście, ponieważ nie ma listy kompatybilnych urządzeń, może się to zmienić w przyszłości.

READ  To oficjalne: Marvel's Avengers zabraknie wsparcia, przestanie sprzedawać i rozda całą swoją zawartość

Data premiery wciąż pozostaje tajemnicą, chociaż według tego, co powiedział Samsung, ma to nastąpić One UI 6.1 będzie dostępny na urządzeniach przez cały pierwszy kwartał roku. Teraz musimy tylko poczekać Sprawdź, czy to prawda.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.