3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie daj się nabrać na oszustwo Carlosa Slima

Nie daj się nabrać na oszustwo Carlosa Slima

  • Szacuje się, że sztuczna inteligencja poprawi PKB sektorów energetycznego, użyteczności publicznej i wydobywczego o 5,5 proc. pod względem produktywności.

  • Termin sztuczna inteligencja odnosi się do modelu stworzonego w celu rozwiązania konkretnego problemu lub świadczenia określonej usługi.

  • Oczekuje się, że do 2023 roku rynek sztucznej inteligencji będzie wart 165 miliardów dolarów.

the technologia Przeszli już długą drogę, a w ostatnich dniach wykorzystywali Carlosa Slima do przeprowadzania oszustw promowanych za pośrednictwem sieci społecznościowych, co niewątpliwie stanowi zagrożenie, ponieważ coraz trudniej jest wykryć, czy coś jest prawdziwe, czy nie?

Wykazano, że Amnesty International Staje się coraz silniejszy, a nawet wywołał pewien strach, ponieważ technologia ta jest w stanie odtworzyć fałszywe dźwięki i działania, które mogą dezorientować użytkowników.

the Amnesty International Ogólnie odnosi się do pewnych ludzkich zachowań, które można rozwinąć za pomocą systemu technologiaByło to bardzo przydatne dla niektórych firm, ponieważ pozwala im ulepszać i poprawiać wydajność, przykładem tego jest słynna firma Boty czatowe Umożliwia to interakcję z klientami, dzięki czemu mogą uzyskać natychmiastowość. Oczywiste jest, że sztuczna inteligencja (ja za) Osiąga swój szczyt i w ostatnich latach zmienił wiele aspektów życia codziennego i nie stanowi wyjątku w świecie biznesu czy szkoły, ponieważ w miarę jak technologia staje się coraz bardziej zdolna do przetwarzania dużych ilości danych i uczenia się na ich podstawie, coraz więcej zadań może być zautomatyzowane.

Nie daj się nabrać na oszustwo Carlosa Slima

Za pośrednictwem aplikacji TikTok użytkownik o imieniu @Papucho Rey udostępnił przerażającą i zwodniczą reklamę, na którą wielu użytkowników może łatwo wpaść, ponieważ w reklamie występują znani dziennikarze, a także… Carlosa Slima Bardzo naturalnie i szczegółowo opowiada o tym, jak inwestuje, a nawet zaprasza kolejne osoby do inwestowania kwotą zaczynającą się od 4 tysięcy peso za pośrednictwem platformy wątpliwego pochodzenia. Wszystko, co jest pokazywane, jest ewidentnie fałszywe, a przy pomocy sztucznej inteligencji manipuluje się wizerunkiem wielu osób bez ich zgody, a Slim był z pewnością idealnym celem, ponieważ jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

READ  Jak obliczyć wskaźnik cen konsumpcyjnych i zaktualizować czynsz za dom

W związku z tym pojawiły się komentarze:

@Eri Z Cuevas: „Od razu widać, że to sztuczna inteligencja…”

@DarkShadown520: „EchProblem w tym, że Google nie wie, co to publikuje”.

@Graham Zepeda: „Hahaha Nigdy nie brakuje, jeśli myślisz, że Carlos Slim zainwestował 4000 peso w coś samotnego.

@Jess Ruff: „To dziadkowie wpadają w pułapkę tych oszustw :(.

@papucho_rey Oszustwo wykorzystujące sztuczną inteligencję. #dla Ciebie #oszustwo #AI #sztuczna inteligencja ♬ Dźwięk oryginalny – Papucho Rey

Ta treść została już dobrze rozpoznana przez słynnego biznesmena Artur Rozpacz Ayoub, Cóż, przezŚwiergot) Oznajmił, że w ten sam sposób na jego wizerunek wpływają m.in technologiaPonieważ wykorzystują go głównie do tworzenia fałszywych treści, co wydaje mu się bardzo niebezpieczne, gdyż niewątpliwie uważa to za sposób manipulacji użytkownikami, w swoim poście pokazał film, na którym zaobserwowano, że wykorzystują jego wizerunek i to, że z Carlosa Umiarkowana budowaMają udzielać rad, jak zdobyć bogactwo, podkreślając, że głównym sekretem jest inwestowanie w ropę naftową. W obliczu takiej sytuacji słynny rekin oświadczył, że podejmie kroki prawne wobec odpowiedzialnych.

„To, co stanie się ze sztuczną inteligencją podczas manipulowania ludzkimi głosami i ruchami warg, będzie bardzo niebezpieczne. Sama wiedza o tym, co jest prawdą, a co fałszem, jest już wielką sprawą. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji upewnij się, że to, co widzisz To prawda. Właściwie zaczęliśmy ode mnie i załatwiamy wszystko zgodnie z prawem, ponieważ jest to ewidentnie w 100% błędne” – wspomina biznesmen za pośrednictwem X.

READ  "Na serio?" Pochwalają się „GPS” dłużników Coppel

Czytaj teraz: