18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix zwalnia 300 pracowników po utracie subskrybentów

Netflix zwalnia 300 pracowników po utracie subskrybentów

Utrata subskrybentów Netflix nadal sieje spustoszenie w firmie. Tym razem potwierdzono, że 300 pracowników zostało zwolnionych w celu rozliczenia.

Kryzys finansowy, w którym żyjesz Netflix Po utracie subskrybentów Przyniósł nową falę zwolnieńTym razem gigant pływ widziany w Potrzebujesz wyciąć personel i 300 pracowników opuściło firmę. Chociaż istnieje seria takich jak Akademia ParasolowaA Domek z kart: Korea Lub ostatni sezon skromne maskiFirma wciąż stoi przed wyzwaniami.

Poprzez oświadczenie ujawnione Hollywoodzki reporterReed Hastings i Ted Sarandos, założyciele Netflix, stwierdzili: „Żałujemy, że wcześniej nie widzieliśmy naszego spowolnienia, więc mogliśmy zapewnić bardziej stopniowe dostosowanie biznesu”.

Sezon 3 „Akademii Umbrella” jest już dostępny w serwisie Netflix.

W tym samym raporcie zauważono, że większość zwolnień pochodziła z biur Netflix w USA i Kanadzie, jednak Odnotowuje się je również w różnych regionach świata, np. 53 w Europie, 30 w Azji i 17 w Ameryce Łacińskiej.. Te modyfikacje są również umieszczane w harmonogramie Nowy plan zapowiada się taniej, ale z wdrożonymi reklamami.

„Wiemy, że te dwie rundy zwolnień były bardzo trudne dla wszystkich i wywołały wiele niepokoju i niepewności. W przyszłości planujemy powrócić do normalnego trybu działania”.Wymienieni menedżerowie firm stojący za tytułami takimi jak Dziwne rzeczy s Najlepsze Saula na żądanie.

„The paper House: Korea” również brał udział w BTS.

To już drugi raz w tym roku, kiedy Netflix przeprowadził masowe zwolnienia po tym, jak w maju ujawniono, że główna platforma streamingowa głowa pająka s wojna sąsiadówA Obetnie 150 pracowników z pensji, wszystko w wyniku strat milionerów, jakie poniesie po anulowaniu użytkowników subskrybujących jego usługę.

Ostatni raz Netflix poinformował inwestorów o swoich danych w kwietniu, ujawniając utratę 200 000 subskrybentów w samym tylko pierwszym kwartale roku.. Obraz nie wygląda jednak zachęcająco, Dziennik Wall Street Potwierdził, że projekcja Trzy miesiące po pierwszym ogłoszeniu spowoduje to utratę 2,5 mln abonentów.

READ  Walmart kończy produkcję parasola termicznego, który ma również światła LED widoczne w nocy