22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix oferuje już darmowy abonament, ale…

Netflix oferuje już darmowy abonament, ale…


W ramach Twoich starań o dotarcie do szerszego grona odbiorców, Netflix Wydaliśmy nowy abonament miesięczny całkowicie za darmo. Zanim się podekscytujesz, ważne jest, aby wyjaśnić kilka rzeczy: taki plan jest dostępny tylko dla obywateli ZEA Kenia zatrudnienie Afryka orientalnyMożesz przeglądać tylko 25% zawartości na swoim urządzeniu Android. Poza tym będziesz miał też do czynienia z reklamami.

Ten darmowy plan jest już dostępny pod adresem KeniaW ciągu najbliższych kilku tygodni będzie można dotrzeć do większej liczby użytkowników. Ci, którzy zdecydują się spróbować, będą mogli uzyskać dostęp do platformy bez wprowadzania jakiejkolwiek metody płatności i będą mogli cieszyć się tylko 25% treści dostępnych na Netflix na jego telefonie komórkowym Android.

według Cathy Nunk, dyrektor ds. innowacji produktów w Netflix, Celem tego planu jest umożliwienie obywatelom Kenia Poznaj usługę po raz pierwszy. Teoretycznie powinno to działać z ludźmi z tego kraju, którzy próbują Netflix Uważał, że warto zapłacić za pełny plan.

„Jeśli nie próbowałeś wcześniej Netflix – a wiele osób w Kenii tego nie robi – jest to świetny sposób na wypróbowanie naszej usługi. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz łatwo przejść na jeden z naszych płatnych planów, aby móc cieszyć się naszym pełny katalog na telewizorze lub laptopie.”

Czy uważasz, że ta strategia jest opłacalna? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

Pleca-Amazon-OK

przez: Księga znaków