24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Android 12 | Dowiedz się, czy Twój model telefonu komórkowego Huawei | Android | Jabłko | iOS | iPhone | technologia | Aplikacje | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Od początku 2021 roku pojawiły się już pogłoski o nowej wersji systemu operacyjnego Było tak, że podczas wydarzenia dla programistów Google I/O, które odbyło się w maju ubiegłego roku, firma uruchomiła wersję beta dwunastej wersji tego oprogramowania, aby użytkownicy mogli ją przetestować przed oficjalnym wydaniem. Nadal nie ma pewności, które telefony będą mogły zaktualizować się do Androida 12; Jeśli masz smartfon Huawei, tutaj powiemy Ci, czy Twój model urządzenia znajduje się na ekskluzywnej liście zielonego robota.

Dla milionów użytkowników na całym świecie będzie to coś innego, ponieważ stopniowo odkrywane są nowe funkcje, takie jak: otwieranie ciężkiej gry przed zakończeniem pobierania ze Sklepu Play, robienie zrzutów ekranu całej strony internetowej, nowy pakiet emoji, otwieranie wielu okna w Google Chrome tak, jakbyś był na komputerze lub panelach prywatności itp.

Wyglądać: Android 12 Beta 4.1: Dowiedz się, jak pobrać go teraz na smartfona

Centrum technologiczne Zgłoszono modele telefonów komórkowych Huawei, które można uaktualnić do . Android 12. Jak wspomniano, przy każdej aktualizacji wymagane są określone poprawki bezpieczeństwa, aby użytkownicy nie wpadli w ręce cyberprzestępców, niestety bardzo stare telefony komórkowe nie będą w stanie zaktualizować się do tej oczekiwanej wersji.

TELEFONY KOMÓRKOWE HUAWEI, KTÓRE ZOSTANĄ UAKTUALNIONE DO SYSTEMU ANDROID 12

nowości dla użytkowników Huawei Nie jest to zbyt zachęcające, ponieważ obecne modele tej firmy nie mają nawet Androida 11, obecnej wersji marki bot, ze względu na znane problemy wynikające z weta narzuconego przez rząd Ameryki Północnej.

Obecnie telefony komórkowe Huawei Wyrafinowany (najbardziej zaawansowany) ma system operacyjny HarmonyOS i jasne jest, że będzie to główny program, który będzie towarzyszył w tej chwili sprzętowi wspomnianej chińskiej firmy; Jednakże, Andro4all Nie wyklucza, że ​​Android 12 pojawi się później na urządzeniach tej firmy.

READ  WhatsApp przestanie działać na tych telefonach komórkowych w 2022 r.

Android 12

Czy jest konkretna data? Ważne jest, aby to wyjaśnić Android 12 W tej chwili nie został oficjalnie uruchomiony na rynku wirtualnym i jest dostępny tylko w wersji beta. Google uruchomił dwie testowane wersje, jedną w maju, a drugą w czerwcu 2021 roku, pierwsza pokazała tylko interfejs systemu, podczas gdy w drugiej wersji dodała nowe narzędzia prywatności.

Szacuje się, że ostateczna i oficjalna wersja pojawi się między październikiem a grudniem tego roku. Jeśli chcesz wypróbować wersję beta Androida 12, dotknij Aby postępować zgodnie z instrukcjami i zainstalować system operacyjny.