15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Necaxa kontra Toluca. Dzień 1 Apertura 2022 Liga MX, przełożony

Otwarcie Ligi MX 2022 rozpoczyna się w piątekI robi to z Necaxą i Tolucą jako mistrzami w meczu, który odbędzie się na Victoria Stadium, w turnieju, który będzie preludium do turnieju. Katar 2022 World Cup, wydarzenie, do którego wielu graczy będzie chciało się wślizgnąć.

W pojedynku, który otworzy kurtynę rywalizacji, Czerwone Diabły pojawiają się jako kandydaci do utrzymania trzech punktów, Cóż, po jego nominacji na rynku transferowymStworzyli obiecujący zespół.

Z Thiago Volpim i Carlosem Gonzalezem wśród wyróżniających się graczyMeksykanie spróbują wygrać jako goście i zaczną otrząsać się ze złego semestru, jaki mieli na Clausura 2022.

dla tej części, Rays zdecydowało, że projekt sportowy Jaime Lozano zostanie otwarty w 2022 r.A Chociaż nie robili zbyt wiele hałasu przy transferach, najważniejszą stratą była strata Rodrigo Aguirre’a.

O której jest Necaxa vs Toluca?

Ze stadionem Victoria jako sceną, Necaxa Toluca powita piątek, aby rozpocząć otwarcie ligi MX 2022, a o 19:00 zabrzmi gwizdek startowy.

SKŁADY

Nexa

Malagón, Oliveros, Peña, Formiliano, Esquivel, Villalpando, Araos, García, Garnica, Méndez i Giménez.

Toluca

Volpe, Lopez, Huerta, Rodriguez, Mosquera, Fernandez, Sierra, Meneses, Navarro, Baeza i Gonzalez.

READ  Checo Pérez dąży do swoich najlepszych kwalifikacji w USA. Jego pierwsze pole position w Formule 1?