15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dani Alves sarkastycznie odpowiada na komentarze Miguela Herrery

Trener Tigres zakwestionował wiek Daniego Alvesa i wskazał, że nie jest w najlepszej formie, co wywołało reakcję Brazylijczyka.

Daniel Alves odpowiedzi na Michael HerreraDyrektor Techniczny tygrysy O szansie na dostanie się bocznego obrońcy do klatki piersiowej Sultana del Norte. Na Twitterze Brazylijczyk żartował z „Biogo”.

Elvis napisał w sieci społecznościowej w odpowiedzi na słowa „Wesz” HerreraKto powiedział w ten piątek, że kocha „Daniego, ale tego, który grał z Pepem Guardiolą”, w widocznym nawiązaniu do wieku i poziomu Brazylijczyka.

„Próbuję odmłodzić zespół. Kto by tego nie chciał? Daniel Alvesale posiadanie zawodnika w tym wieku znaczy więcej dla nazwy niż dla mediów niż daje mu to na boisku, kocham Danny’ego, ale zawodnika, z którym grał Pep GuardiolaHerrera powiedział na konferencji prasowej.

„Dzisiaj, w swoim wieku, jest bardziej bombą niż wtedy, gdy może nam pomóc. Być może zagra dobry turniej” – dodał bez wahania meksykański strateg przed mediami.

Co więcej, to samo Kowal Był jasny i powiedział, że jednym z jego priorytetów jest znalezienie atakującego serca, aby w pewnym momencie mieli normalną zmianę sytuacji Andre-Pierre Gignac Nie jest to w stu procentach kwestia fizyczna.

Tymczasem Elvis został zwolniony po spędzeniu czasu z Barcelona I stara się pozostać w drużynie, która utrzyma go w dobrej formie, aby dotrzeć do Kataru World Cup 2022. W Meksyku zaproponowano mu to kuguary s tygrysyale w ekipie Monterrey odmawiali kontaktu, podczas gdy w stolicy nie było nic konkretnego i tylko show.

READ  „Masz wszystko, aby odnieść sukces w Anglii”; Kyle Walker pochwalił Larę Mediotempo