Necaxa 2-0 Tigres gole i najważniejsze punkty w Lidze MX 2022 |  19.04.2022

Necaxa 2-0 Tigres gole i najważniejsze punkty w Lidze MX 2022 | 19.04.2022

20:01 godzin temu

Dziękujemy za obejrzenie transmisji na VAVEL

Dziękujemy za śledzenie naszych relacji z meczu Necaxa vs Tigres; Pojedynek w 15. rundzie Liga MX.

19:59 2 godziny temu

to koniec

19:43 2 godziny temu

83´

Necaxa zmienia się, Rodrigo Sebastian Aguirre odchodzi, wchodzi Maximiliano Nahuel Salas

19:36 2 godziny temu

76´

Zmiana UANL, opuszcza Jesús Alberto Dueñas i wchodzi Jesús Alberto Angulo

19:27 2 godziny temu

65

Wchodzi na zmianę Necaxa, Milton Gimenez i Facundo Agustin Batista

19:21 2 godziny temu

58´

żółta karta! Miguel Ernesto Herrera został ostrzeżony przez UANL

19:18 2 godziny temu

57´

Zmiana UANL, wchodzą artykuły Juana Pablo Vigona i Luisa Enrique Quiñones

19:11 2 godziny temu

Rozpoczyna się druga połowa

Druga połowa zaczyna się na murawie Victorii, a Rayos del Necaxa jest bliski osiągnięcia ważnego zwycięstwa w turnieju.

18:51 3 godziny temu

Koniec pierwszej połowy

Pierwsza część kończy się na Victoria Stadium, Necaxa chwilowo przewyższa Tigres

18:38 3 godziny temu

To był cel

18:30 3 godziny temu

29´

żółta karta! Fernando Madrigal został ostrzeżony przez Nicaxa

18:27 3 godziny temu

24′

Gol Nikaxy! Jesus Alonso Escoboza zdobywa bramkę z bezpośredniego rzutu wolnego!

18:24 3 godziny temu

23

W pobliżu Necaxa II! Postawił Villalpando w niebezpiecznej sytuacji, z którą żaden zawodnik Rayusa nie miał kontaktu, a piłka trafiła w ręce Nahuela Guzmana.

18:18 3 godziny temu

To był cel

18:13 3 godziny temu

Gol Nikaxy! Rodrigo Sebastian Aguirre strzela w okolicy!

18:07 3 godziny temu

Byłem blisko spróbowania thuven! Tygrysy już zapukały do ​​drzwi

17:48 4 godziny temu

Za chwilę zaczynamy

Za dwie minuty rozpoczniemy transmisję meczu Necaxy z Tigres ze stadionu Victoria, pojedynku odpowiadającego 15. kolejce narodowej piłki nożnej.

17:44 4 godziny temu

ERA LOZANO

Odkąd Jimmy Lozano zajął miejsce w Necaxie, sytuacja w drużynie hidrocálidy uległa poprawie, ponieważ obecnie znajdują się w repasażu i mają wiele możliwości, aby dostać się między 5 a 8 miejsce, aby zabrać do domu pojedynek eliminacyjny.

17:39 4 godziny temu

Przygotuj się na rozpoczęcie jedenastej edycji NECAXA

17:31 4 godziny temu

Przygotuj się do rozpoczęcia jedenastego tygrysa

17:25 4 godziny temu

Liderzy i strzelcy mistrzostw

Tygrysy cieszą się obecnie wspaniałym momentem, ponieważ pozostają na szczycie turnieju z 10 zwycięstwami, 2 remisami i 2 porażkami, podobnie jak Pachuca, ale różnica bramek grała na korzyść Regusa w tabeli. Mają także obecnego najlepszego strzelca Clausury 2022, Andre-Pierre Gignaca, który dzięki swojej bramce z ostatniego meczu z Tolucą pozostaje jedynym kapitanem i ma dwa gole przewagi nad Nico Ibanezem.

17:21 4 godziny temu

Zmiana w transmisji meczu

Spotkanie Rayos del Necaxa i UANL Tigers będzie transmitowane w telewizji kablowej, a nie w Open TV, jak miało to miejsce w przypadku Igrzysk Necaxa. Grę będzie można oglądać tylko w IZZI. Jeśli chcesz śledzić mecz minuta po minucie, śledź VAVEL, aby nie przegapić niczego w tym meczu.

17:11 4 godziny temu

Jak tygrysy spisywały się w swoim ostatnim domu?

Tygrysy UANL ryczały głośno w całej Lidze MX po fantastycznym pokazie piłki nożnej ostatniego dnia na Volcán Universitario przeciwko Toluca 3:0, po bramkach Juana Pablo Vigóna, André Pierre’a Gignaca i Sebasa Córdovy, ludzie z Monterrey zajęli pierwsze miejsce w lidze .

17:04 4 godziny temu

Czas oczekiwania się skończył

Oczekiwanie kończy się w Liga MX i zaczyna się dzień w środku tygodnia między Rayos del Necaxa, który zmierzy się z UANL Tigres ze stadionu Victoria w 15. dniu turnieju Clausura 2022. Obie drużyny są w stanie kontynuować walkę o tytuł, z członkami rodziny królewskiej są obecnymi liderami.O mistrzostwo z praktycznie gwarantowaną ligą i Rayos del Necaxa w rejonie Repasażu, ale z dodatkowym zobowiązaniem, by nie stracić pozycji, która jest wciąż sporna.

16:04 dni temu

Nie wychodź stąd, aby śledzić Necaxa vs Tigres na żywo

Za kilka chwil podzielimy się początkowymi formacjami w Necaxa kontra tygrysica Na żywo oraz najnowsze informacje pochodzące ze stadionu Victoria. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

15:59 dni temu

Gdzie i jak oglądać Necaxa vs Tigres online i na żywo?

15:54 dni temu

Bądź ostrożny z tą wyrzutnią Necaxa:

15:49 1 dzień temu

Uważaj na tego gracza Tigres:

15:44 dni temu

Najnowszy skład tygrysów:

n. Guzman Dueñas, E.; Lichnowski, ok. Angolo, ok. Aquino; Pizarro Thuven, ok. 1930 Fegon, R.; Carioca, L. Quinones. a. Jennac.

15:39 dni temu

Najnowszy skład Necaxy:

malagon ur. Garcia F.; Formiliano, A.; Pena, A.; Oliveros; Villalpando, F.; Gonzalez, F. Madrigal, A.; eskopa; Dr.. M. Giménez, R. Aguirre.

15:29 dni temu

poza boiskiem

15:24 dni temu

Chcą być liderami turnieju

Tigres miał świetny turniej pod wodzą Miguela Herrery i wszystko wskazuje na to, że są pretendentami numer 1 do tytułu, ponieważ obecnie są liderami w rozgrywkach z 32 jednostkami na 14 rozegranych meczów. Tam, gdzie wygrali 10 meczów, dwa remisy i dwie porażki, statystyki były tak ważnym czynnikiem, że dziś królowie są na szczycie tabeli ogólnej, ponieważ dodali 29 bramek na swoją korzyść i 15 bramek przeciwko temu przez różnica. +14 bramek, przewyższając +13 Pachuca.

15:19 dni temu

Aby zapewnić play-off

15:14 dni temu

Dopasuj do trzech punktów

15:09 dni temu

Witam

Dobry wieczór wszystkim czytelnikom VAVEL! Witamy w transmisji meczu Necaxa kontra tygrysicapojedynek odpowiadający 15. dniu meczu Liga MX Closing Tournament 2022. Mecz odbędzie się na Victoria Stadium.