20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najważniejsze problemy przy przesyłaniu relacji na Instagram i sposoby ich rozwiązania

Najważniejsze problemy przy przesyłaniu relacji na Instagram i sposoby ich rozwiązania

Nie możesz poprawnie przesłać swoich historii na Instagram? Wyjaśniamy, co może być spowodowane

Telefon komórkowy z Instagramem na ekranie i ikoną ostrzegawczą

Próbowałeś Opublikuj historię na Instagramie A nie możesz tego zrobić? Nie martw się. Nie musi to koniecznie oznaczać, że ktoś włamał się na Twoje konto na Instagramie lub że Twój smartfon się zepsuł. W większości przypadków nie możemy prawidłowo udostępniać zdjęć ani filmów z powodu… Drobne problemyktóry ma proste rozwiązanie.

Następnie dokonamy przeglądu Główne wady Które możemy znaleźć, próbując opublikować obraz w naszych historiach i jego rozwiązaniach. Z pewnością będziesz w stanie rozwiązać swoje problemy w prosty sposób.

Problem z połączeniem internetowym

Telefon komórkowy z kodem sygnału WiFi

Telefon komórkowy z kodem sygnału WiFi

Jednym z problemów, który może uniemożliwić nam naturalne publikowanie naszych historii, jest to Nie mamy dobrego połączenia z internetem. Czasami sygnał staje się na tyle silny, że można otworzyć aplikację i zobaczyć posty napisane przez innych, ale… Nie publikuj naszych zdjęć.

Problem ten łatwiej pojawia się, gdy próbujemy wrzucić zdjęcia na Instagram bez utraty jakości lub opublikować film, gdyż im większy rozmiar pliku chcemy wgrać. Im dłużej będziemy potrzebować telefonu komórkowego, aby działał bez utraty połączenia.

Rozwiązaniem w tym przypadku jest spróbować Połącz się z inną siecią Które mogą mieć większą moc. Jeśli problem polega na tym, że sieć Wi-Fi, z którą jesteś połączony, nie działa dobrze, możesz spróbować użyć mobilnej transmisji danych. Jeśli nie masz wystarczającego zasięgu transmisji danych, rozwiązaniem może być odwrotne rozwiązanie, czyli połączenie się z siecią Wi-Fi.

Twoja wersja aplikacji Instagram jest nieaktualna

Kiedy Instagram publikuje aktualizację, nie robi tego tylko po to, aby udostępnić nowe funkcje. Nowości również cieszą się dużym zainteresowaniem Popraw błędy To z biegiem czasu zostało wyprodukowane wcześniej. Ponadto zdarzają się sytuacje, gdy kompilacja może działać doskonale przez lata, a następnie zacząć się zawieszać. Małe błędy. Dlatego jeśli chcemy uniknąć problemów przy publikowaniu naszych historii lub robieniu czegokolwiek na Instagramie, ważne jest, abyśmy się o to zadbali Aplikacja została zaktualizowana.

READ  Nauka odkrywa, dlaczego niektórzy ludzie słyszą głosy zmarłych – naucz mnie o nauce

Jeśli Twoje urządzenie nie jest skonfigurowane do automatycznego aktualizowania aplikacji, będziesz musiał zrobić to ręcznie. Aby to zrobić, musisz przejść do App Store, wyszukać Instagram i kliknąć przycisk aktualizować.

Po aktualizacji możesz z niego korzystać ponownie bez problemów. Nie musisz wylogowywać się z Instagrama na wszystkich urządzeniach jednocześnie ani nic w tym stylu. I może Możesz pobrać historię, którą zostawiłeś w zawieszeniu, bez większych problemów.

Próbujesz opublikować nieodpowiednie treści

Wiadomość o wrażliwej treści na Instagramie

Wiadomość o wrażliwej treści na Instagramie

Pamiętaj, że na Instagramie obowiązują zasady i warunki użytkowania, zgodnie z którymi nie można przesyłać plików Treści, które aplikacja uważa za nieodpowiednie. Jeśli historia, którą próbujesz przesłać, jest już tam osadzona, nie będziesz mógł jej opublikować.

Wśród rzeczy, których Instagram nie pozwala nam publikować, są zdjęcia lub filmy przedstawiające nagie dzieci. Treści wspierające terroryzmLub przestępczość zorganizowana, promująca nienawiść, świadczenie usług seksualnych lub kupno i sprzedaż broni lub amunicji.

Gdy użytkownik próbuje opublikować treści, które Instagram uzna za nieodpowiednie, zazwyczaj może je opublikować. Ale zanim to pobrałem Ta historia zniknie. Jeśli więc opublikujesz treść, ale później zorientujesz się, że historia się nie pojawi, upewnij się, że nie zawiera ona niczego takiego Można to było zinterpretować jako niewłaściwe.

Należy to wziąć pod uwagę Algorytm Instagrama jest dość konserwatywny W tym sensie coś, czego nie opublikowałeś z takim zamiarem, prawdopodobnie zostanie zinterpretowane jako nieodpowiednia treść. Dlatego ważne jest, aby wziąć to pod uwagę.

Tryb oszczędzania baterii jest aktywny

Telefon komórkowy jest włączony w trybie oszczędzania baterii

Telefon komórkowy jest włączony w trybie oszczędzania baterii

Wszystkie telefony komórkowe, zarówno z Androidem, jak i iOS, mają… Tryb oszczędzania baterii, co pozwala nam wykorzystać minimum funkcji smartfona, aby spróbować wydłużyć żywotność baterii w przypadku braku pod ręką wtyczki do jej ładowania. Jednak próba przedłużenia ciąży ogranicza niektóre funkcje, które możemy normalnie wykonywać. Jedną z rzeczy, których nie możemy zrobić po włączeniu tego trybu, jest przesyłanie treści do sieci. Dlatego jeśli aktywujemy ten tryb, nie będziemy mogli publikować historii na Instagramie ani treści w żadnej innej sieci społecznościowej.

READ  WhatsApp: więc możesz umieścić dźwięk w etui z iPhone'a | Zagraj w DEPORA

Jeśli więc chcesz opublikować historię na Instagramie, musisz to zrobić Wyłącz tryb oszczędzania energii. Jeśli masz wystarczającą liczbę ładunków, możesz je bez problemu opublikować, a następnie, jeśli chcesz, możesz ponownie aktywować ten tryb. Jeśli prawie nie masz dostępnej baterii, nie będziesz miał innego wyjścia, jak to zrobić Poczekaj, aż telefon się naładuje Aby opublikować swoją historię.

Problemy z formatem wideo

Maksymalny czas trwania filmów, które publikujemy w Instagram Stories wynosi: 60 sekund. Zwykle, gdy chcemy opublikować historię przekraczającą ten czas, wideo ładuje się bez problemów, ale pojawia się Podzielony na kilka historii. Ale łatwo jest też go nie przesłać, ponieważ platforma wyświetla nam komunikat o błędzie przy próbie przesłania zbyt dużego filmu.

W innych przypadkach problemem nie jest czas trwania, ale format pliku wideo. Chociaż Instagram jest ogólnie kompatybilny z najpopularniejszymi formatami, idealnym sposobem na uniknięcie problemów jest obecność wideo MP4.

Jeśli nie możesz opublikować konkretnego filmu, ale nie masz problemu z innymi relacjami, prawdopodobnie wystąpił problem Format pliku wideo W sobie.

Najlepszym sposobem rozwiązania tego problemu jest znalezienie Konwerter wideo Możemy więc go wyciąć, skompresować lub przekonwertować do formatu, który najbardziej nam się podoba. Edytor wideo, taki jak com.capcutKtóry jest specjalnie zaprojektowany do publikowania filmów w sieciach społecznościowych, może być idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy przygotować film do dalszej publikacji.

W telefonie nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca

Wolne miejsce dostępne na telefonie komórkowym

Wolne miejsce dostępne na telefonie komórkowym

Chociaż Instagram przechowuje historie, które przesyłamy do chmury, tak naprawdę do niektórych z nich musimy mieć dostęp Bezpłatne przechowywanie Na naszym telefonie.

Kiedy Nasz smartfon jest bardzo przepełniony Podczas korzystania z niego normalne jest napotykanie wielu problemów. Jedna z głównych awarii występujących w tym przypadku występuje podczas przesyłania treści do sieci społecznościowych. Jeśli więc sprawdziłeś wszystkie powyższe punkty i nie wiesz, dlaczego nie możesz opublikować swoich historii, ważne jest, abyś to zrobił Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo miejsca W pamięci Twojego telefonu komórkowego. Czasem tylko z Usuń część plików, których już nie potrzebujesz Możesz ponownie opublikować swoje historie bez żadnych problemów.

READ  WhatsApp Plus | Skąd wiesz, czy Twoje konto zostało zbanowane | wiszące | APK | Najnowsza wersja | Pobierz | Aplikacje | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jeśli nie chcesz stracić żadnego ze swoich plików, zawsze masz możliwość przesłania ich do usługi przechowywania. Magazyn w chmurze.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.