19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa generacja iPhone’a bez notcha pojawia się na Tedzie Lasso

Widzisz coś dziwnego na tym iPhonie?

Widzisz coś dziwnego na tym iPhonie?
zdjęcie: + Apple TV

Ted Lasso, serial Apple TV+ opowiada o skromnym i nieoficjalnym trenerze futbolu amerykańskiego zatrudnionym do pomocy brytyjskiemu klubowi piłkarskiemu, który nie radzi sobie dobrze, ale fani gadżetów i technologii rozmawiali już o czymś innym, co widzieli w odcinku w zeszły piątek, 27 sierpnia : Możliwy iPhone 13 Bez „szczeliny” lub brwi.

rzucać Ted Lasso korzysta z produktów Apple w serialu, ale widzowie, którzy zwracają większą uwagę na szczegóły, zauważają coś niezwykłego w scenie, w której postać bierze iPhone’a, aby sprawdzić wiadomość. Jak widać na powyższym obrazku, a dokładniej na poniższym obrazku, ten iPhone nie miał wycięcia. Tył telefonu wydaje się być iPhonem 12, ale przód nie ma charakterystycznego wycięcia ani czarnego paska, który wszyscy kochamy i nikt nie wydaje się nienawidzić, prawda? Pewny!? Wygląda na to, że ten tajemniczy iPhone ma tę samą domyślną tapetę, która jest używana w iOS 14.

Gdzie jest szczelina?

Gdzie jest szczelina?
zdjęcie: + Apple TV

Apple jest znany z utrzymywania wszystkich swoich projektów w tajemnicy, więc wydaje się mało prawdopodobne, że jest to celowa wskazówka lub wskazówka, że ​​notch zniknął z iPhone’a 13. Z drugiej strony od miesięcy słyszymy pogłoski, że iPhone 13 będzie miał znacznie mniejszy notch, a może tylko otwór na przedni aparat. Nie oczekuje się jednak, że tegoroczny iPhone będzie miał ekran całkowicie pozbawiony wycięć.

Możliwe też, że był to niezamierzony błąd podczas procesu edycji. W końcu istnieje kilka zbliżeń iPhone’ów w tej samej pętli, w których wycięcie jest wyraźnie widoczne, chociaż użytkownicy Twittera wydają się zauważyć więcej niż jedno wystąpienie wycięcia telefonu. Trudno powiedzieć prawdę o tym wszystkim.

Tutaj wygląda jak iPhone 12 z tyłu.

Tutaj wygląda jak iPhone 12 z tyłu.
zdjęcie: + Apple TV

W rzeczywistości Ted Lasso Wykorzystuje się wiele CGI (komputerowych efektów cyfrowych i modyfikacji), głównie podczas scen, w których klub piłkarski fantasy AFC Richmond rozgrywa swoje mecze na zatłoczonych stadionach. (Możesz obejrzeć ten film na Marie Sue aby zobaczyć, jak obszerne są te migawki efektów wizualnych). Niektórzy widzowie są również przekonani w internetowej teorii spiskowej, że Brett Goldstein, aktor, który gra złoczyńcę Roya Kenta, jest w jakiś sposób postacią CGI i częścią dziwnej fabuły Apple. To ostatnie brzmi oczywiście trochę szalenie, ale ponieważ CGI jest częścią DNA serii, nie jest spontaniczne.Można by pomyśleć, że być może edytor popełnił przypadkowe błędy podczas pracy na tym iPhonie dla pętli.

Niezależnie od tego, czy jest to rażący przeciek jednej z jego własnych serii, czy błąd montażowy, nie musimy długo czekać, aby zobaczyć, jak to wygląda w rzeczywistości. iPhone 13. Plotka głosi, że telefony trafią do sprzedaży 17 września, co oznacza, że ​​powinniśmy usłyszeć o premierze iPhone’a w nadchodzących tygodniach.

READ  Będą to pierwsze telefony komórkowe z zupełnie nowym Dimensity 9000