23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najsłodsza rzecz dnia: kobieta udostępnia film przedstawiający wiewiórkę szukającą jej do przedstawienia dzieciom

Najsłodsza rzecz dnia: kobieta udostępnia film przedstawiający wiewiórkę szukającą jej do przedstawienia dzieciom

Natura zawsze daje piękne chwile, których głównymi bohaterami są zwierzęta. To samo stało się teraz z A szczupły Który ma moc Stowarzyszenie Ze swoim charakterystycznym „sąsiadem”, A wiewiórka Który mieszka na drzewie przed swoim domem, który najwyraźniej znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Aby nie było co do tego wątpliwości, Kobieta A Animowany film To zafascynowało sieci społecznościowe.

Ponieważ klip był urzekający, wielu użytkowników mediów społecznościowych zwróciło uwagę, że „gdyby tego nie nagrał, nikt by w to nie uwierzył”, zwłaszcza że wiewiórka poszła szukać kobiety z bardzo szczególnego powodu: Przedstawia cię twoim dzieciom. Zgodnie z oczekiwaniami, zaskoczyło to ludzi.

Czytaj:

Poznaj drzewo o pięknych, ptasich kwiatach

Zaskakująca historia psa La Golda, który pomógł w ściganiu pedofila w Sonorze

Wiewiórka chwyciła kobietę za palec, aby mogła towarzyszyć jej w domu. Zdjęcie??: Przechwytywanie wideo z wiadomości Facebook TSM.

Silna więź między kobietą a wiewiórką

Film jest Najpiękniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczyszRozpoczyna się, gdy kobieta pochyla się, aby podać jeden z palców wiewiórce, która go trzyma, aby mogły iść razem. Razem schodzą po schodach i spacerują po ogrodzie, nie zastanawiając się, dlaczego wiewiórka jest taka szczęśliwa.

Gdy dotrą do A drzewoWiewiórka puszcza palec kobiety, co pomaga jej wspiąć się na drzewo. Wiewiórka jednak spokojnie czeka, aż kobieta podejdzie obok niej pokój Położył więc go na boku drzewa; W pewnym sensie wiewiórka dba o to, aby kobieta dotrzymała mu kroku.

Kobieta była zaskoczona, gdy spotkała wiewiórcze dzieci. ZDJĘCIA: Film z Facebooka przedstawiający wiadomości TSM.

Oferuje to swoim dzieciom

W tej chwili Wiewiórka A otwór Który okazał się jego dom. Widząc to, kobieta zatrzymuje się i mówi: „Piękna, jesteś taka piękna”. Jego zdziwienie było większe, gdy uświadomił sobie, że wiewiórka nie jest sama, ale raczej jej dom jest w jego domu pijesz. „Raz, dwa, trzy” – mówi kobieta, ujawniając liczbę dzieci wiewiórki.

„Jesteś bardzo dobrą matką”.Kobieta to samo powiedziała wiewiórce, którą delikatnie pogłaskała. Z tego powodu wiele osób na portalach społecznościowych podkreśla, że ​​kobietę i wiewiórkę łączy piękna przyjaźń, która z pewnością powstała, ponieważ kobietę zdobyła zaufanie wiewiórki.

READ  Biden ogłasza plan dostępu do planów medycznych dla „Marzycieli”.

Wśród komentarzy czytanych w mediach społecznościowych pojawiają się następujące: „Jakie to piękne. Nie dziwi mnie inteligencja wiewiórki, ale raczej jej inteligencja.” Komunikacja Co dziewczyna była w stanie z nią zrobić, dopóki nie osiągnęła punktu pewności, bardzo piękny film” i „Jak pięknie! ¡Pełna miłość„.