21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze prezenty!  Messi spotyka gracza, którego poznał, gdy miał raka – Fox Sports

Najlepsze prezenty! Messi spotyka gracza, którego poznał, gdy miał raka – Fox Sports

podczas meczu Interu Miami i Charlottedo ćwierćfinału Puchar LigiNastąpił emocjonalny moment, gdy zarząd Karoliny Północnej udostępnił pocztówki z tego momentu: Lionel Messi Ponownie się z nim łączy Krzysztofa Heggardta.

Historia wizerunku i powitania sięga 2013 roku, kiedy mistrzyni albiceleste wzięła udział w zorganizowanym przez Fundację spotkaniu z dziećmi chorymi na raka. Pomyśl życzenie.

W tym czasie Lionel Messi był na jego miejscu prezydent W Barcelona , Nieletni spełnili marzenie o spotkaniu z jedną z najnowszych postaci piłkarskiego świata, a w tym gronie pojawił się 11-letni chłopiec, który Krzysztofa Heggardta.

Możesz być zainteresowany: Wzruszająca wiadomość od Antonelli, żony Messiego, do córki Davida i Victorii Beckham

Dziesięć lat później Heggardt Nie dzieli już ziemi tak jak inny fan; Teraz jego kolej, by uścisnąć dłoń swojemu idolowi, który jest już profesjonalnym partnerem.

Jak Charlotte weszła w obliczu Miami?

Inter Miami Lionel Messi Nadal nie można tego zatrzymać. W meczu zdominowanym od początku do końca, Floryda zakwalifikowała się do półfinału Pucharu Ligi, wygrywając 4:0 z Charlotte FC, z nowym golem dla argentyńskiej gwiazdy.

Lionel Messi Strzelił osiem bramek w pięciu meczach w Miami. Przyjedź i bądź jak gwiazdy Sergio Busquetsa i Jordiego Alby Zrobili z Interu zwycięską drużynę, marząc o zdobyciu mistrzostwa rozgrywanego przez MLS (USA i Kanada) oraz Ligę Meksykańską.

We wtorek, 15 sierpnia, drużyna pojedzie do Filadelfii na półfinały przeciwko Związek Filadelfijskiktóre wygłosił kontrowersyjnie Białe koguty z Queretaro.

Możesz być zainteresowany: To jest różnica w pucharach ligowych: obrońca Charlotte w ciągu jednego roku zarabia połowę pensji Messiego w ciągu jednego dnia.

READ  Hamilton ma dość Formuły 1